RİZE DE GİDİLECEK LOKANTALAR

 

Dayının Balık Evi

    Karadeniz Cad. No: 58 | Pazar, Shell İstasyonu Arkası, Rize 53300, Türkiye adresinde bulunan lokantanın iletişim numarası da +90 536 992 90 90 dır.  Lokantanın yerinden bahsettiğimize göre biraz da ortamından ve müşterilerin yorumlarından bahsedelim. Lokantanın adından da anlaşıldığı gibi menüsü deniz mahsulleri ağırlıklı olarak belirlenmiş. Balık konusunda Rize’nin gözde mekanlarından birisi olmayı başarmış. Lokantanın otantik bir görünümü mevcut. Bu görünümü yapmalarının sebebi ise daha samimi ortam yaratmak olduğu söyleniyor. Bu konuda başarılı da olmuşlar diyebiliriz. Çalşıanları müşterilere karşı çok ilgili ve müşterilerin isteklerini karşılamakta yeterli olabilmekte. Ailecek her yer balık lokantasına gidilmezken buraya daha çok ailelerin gidiyor olması işyerinin başarısından olduğu açıkça söylenebilir. İnternette ki yorumlardan bahsedelim birazda; giden kişiler internette hep pozitif yorumlar yapmış. Mekanın güzelliğinden ve hizmetinden bolca bahsedilmiş. 10 üzerinden ortalama 9 puan alan mekan başarısının hakkını almış diyebiliriz. Haftanın her günü açık olan lokanta geç saatlere adar müşterilerine hizmet vermektedir.

Lale Lokantası

Yenipazar Mah. Hopa Cad. No 93 | Çayeli, Rize 53200, Türkiye adresinde lokantayı bulabilirsiniz. Lokantaya ulaşabileceğiniz  telefon numarası +90 464 532 75 18 olarak internette bulabilirsiniz.  Lokantanın menüsünden bahsetmek gerekir; menüde yok yok diyebiliriz. Kuru fasulyeden kavurmaya pek çok ana yemeğe aynı zamanda da hazır pastalardan sütlaca pek çok tatlı çeşitlerini bulmanız mümkündür. Lokantanın oturma mekanları olarak diğer yerlerden çok da farkı olduğu söylenemez ama yine de ortalamanın daha üstü bir dizaynı olduğu söylenebilir. Lokantanın birazda internette ki yorumlarını sizlere aktaralım. 10 üzerinden ortalama 7 alan mekanın iyi bir puan aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Giden müşteriler yiyeceklerin ne kadar lezzetli olduğuna dair yaptıkları internet yorumlarından yola çıkarsak mekanın kalite olarak üzerine düşeni yaptığını söyleyebiliriz. Lokantanın en dikkat ettiği şeyler arasından malzemelerin kalitesi olduğunu ve bunun yanında hijyene çok dikkat edilmesi lokantanın bu kadar çok sevilmesinin sebebi olmuş. Gidenlerin çoğunun özellikle kuru fasulye ve sütlaç yemenizi önermesi de tesadüf olamaz, bir deneyin deriz.

 

Sini Yöresel Yemek ve Kahvaltı Yeri

Çamlıhemşin Konaklar Mahallesi | Jandarma yanı, Rize 53750, Türkiye adresinden lokantaya ulaşabilirsiniz. Lokantaya ulaşabileceğiniz telefon numarası olarak da +90 535 428 66 97 internette bulabilirsiniz. Lokantadan ne kadar bahsedeceksek olsak da ismi her şeyi özetler nitelikte. Lokanta sabahları çok beğenilen kahvaltı imkanını siz değerli müşterilerine sunuyor. Kahvaltıda ki çeşitler gözünüzü de midenizi de doyuracak yeterlilikte. Mekanın diğer bir önemli etkeni ise öğlenden sonra başlıyor. Kahvaltı hizmeti bittikten sonra hazırladıkları yöresel yemeklerle akşama kadar sizlere hizmet vermeye devam ediyorlar. Lokantanın sahibinden çalışanlarına kadar herkes kapıdan girdiğiniz ilk andan ayrılana kadar sizlere güler yüzle hizmet ediyorlar. Samimi ortam yaratmak amacı taşıdığından bu işe giren mekan hem yiyeceklerle hem de sundukları hizmetle samimiyeti sağlayabilmeyi başarmışlar. İnternet de 10 üzerinden 7 alan lokantanın birkaç ortalama altı yorumu hariç hepsi övgü dolu yorum olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Yorum yapanlar genelde ön yargıyla geldik ama burada ki hizmetten o kadar memnun kaldık ki sürekli gitmeyi düşünüyoruz tarzı pozitif söylemlerde bulunmuşlar. Sabah 8’de kahvaltı hizmetiyle başlayan lokanta 21’e kadar yöresel yemekler sunarak açık kalmaya devam ediyor. Son olarak da fiyatlardan bahsedecek olursak; fiyatlar normalden daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ön sipariş ile de toplu olarak yöresel yemekleri sizlere satabileceğini de söyleyerek makalemizin sonuna gelelim.

Yorum bırakın