rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Rize Ağaran Şelalesi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Rize eşsiz güzellikleriyle saklı cennetleri içerisinde bulunduran harika şehirler arasında yer almakta. Fırtına Deresinden Bulut Denizine pek çok gezilecek yerlerin bulunduğu Rize, mutfağı bakımından da zengin şehirler arasında yerini alıyor. Aktif bir şekilde 400 binin üzerine insanın yaşadığı Rize’de mevsimsel olarak vatandaşlar geldiği gibi öğrenci olarakta gelenlerin yoğun olduğu bölgeler arasında bulunuyor. Sakin bir kent olmasıyla da tatil yapmak isteyenler için uğrak noktalar arasında konumlandırılıyor. Bu içerikte Rize Ağaran Şelalesi hakkında detaylandırıcı bilgilendirme yapılmaktadır.

Rize Ağaran Şelalesi

Rize’nin Çayeli ilçesine 12 KM uzaklıkta bulunan bir şelaledir. Zaman zaman taştığı haberleri ile karşımıza şıkan Rize Ağaran Şelalesi saklı cennetler arasında yerini mutlaka alan yerlerdendir. Doğanın güzelliğini içerisinde bulunduran bu şelaleyi mutlaka görmelisiniz. Rize’de bulunan veya Rizeye gelecekler için seyahat listesinde yer alması gereken en önemli şelaleler arasında yer alıyor. Ağaran Şelalesi rahatlatıcı ortamıyla da sakin bir kamp yapmak isteyenler içinde uygun bir alandır. Mutlaka gezip görülmesi gereken yerler arasında yer alan Ağaran Şelalesinde piknik yapmanın da keyfi bir başka olmakta.

Rize Ağaran Şelalesi Ulaşım

Ağaran Şelalesi Ulaşım

Rize’nin Çayeli ilçesine ulaştıktan sonra Ağaran Şelalesine gitmek için 12 KM yol gitmeniz gerekiyor. Arabayla da kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz şelaleye orman yolundan gitmek mümkün. Sadece orman yolunu takip ederek kısa süre içerisinde Ağaran Şelalesine ulaşım sağlamanıza olanak sağlanmakta. Ormanların arasında yer alan ve sessiz şelale olarakta bilinen Ağaran Şelalesi Karadenizin en güzel şelaleleri arasında yerini alıyor.

Rize Ağaran Şelalesi ulaşım sağladıktan sonra pek çok iş yapabilirsiniz. Piknik yapabilir, sohbet edebilir oyun oynayabilirsiniz. Üstelik kamp yapmaya bile olanak sağlanan bu şelale seyahat yapacaklar için ideal bir nokta. Geceleri kalınmasında elverişli olan ve sakin şelalenin sesiyle rahatça uyuyabileceğiniz bu alanda kamp yapmanın keyfi bir başka güzel oluyor. Rize’de kamp yapmak adlı yazımız ile kamp yapılacak yerleri de detaylıca öğrenebilirsiniz. Rize içerisinde yer alan saklı cennetleri, ulaşım yöntemlerini ve daha fazlasına da bahsettiğimiz makale ile ulaşmanız mümkün. Rize Çayelinin en ünlü şelalesi olan Ağaran Şelalesi sizleri bekliyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın