rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Nakil sorası vücudunda yaralar çıktı, gözlerini kaybetti!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Kırklar Mahallesi’nde anne ve babasıyla oturan bekar Atilla Keten, yakalandığı lösemi hastalığı nedeniyle 2 yıl önce ilik nakli oldu. İyileşmeyi bekleyen Keten’in bir vakit sonradan bütün vücudunda yaralar oluştu.

İlerleyen hastalığı nedeniyle görme yetisini de kaybeden Keten’in götürüldüğü Elazığ’daki hastanelerde, netice alınamadı. Yapılan tedavilere yanıt veremeyen durumu daha da kötüye giden Atilla Keten’in ailesi, oğullarını diğer illerdeki hastanelere götürmek için yardım bekliyor.

EŞİ DE AKCİĞER KANSERİ

Haber görseliBekçilik yaparak geçimini karşılayan baba Hasan Keten, fiziki gücü olmadığı için oğlunu ileri tedavi merkezlerine götüremediğini söyledi. Eşi Durhan’ın (56) da akciğer kanseri olduğunu açıklayan Hasan Keten, oğlunun durumunun gün geçtikçe kötüye gittiğini belirterek, “Eşim 4 yıl önce akciğer kanserine yakalandı .Oğlum da 2 sene önce lösemi oldu. İlik nakli yapıldı, ama durumu gün geçtikçe kötüye gitmeye başladı. Hastalarımı yeterince çare ettiremiyorum” diye konuştu.

Haber görseliElazığ’ın eski Valisi Murat Zorluoğlu’nun 1,5 yıl önce kendilerine muavin olduğunu ve meslek verdiğini anlatan Hasan Keten, “Ailemin durumu kötü. Fiziksel gücüm yetmiyor. Oğlumu daha iyi hastaneye götürmek istiyorum. Çünkü oğlumun durumu çok kötü. Son tedavi olarak büyük şehirlerdeki hastanelere götürmemiz gerekiyor, baskı durumdayız, ailemi kaybetmek istemiyorum” dedi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın