rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Silahı Hastanede Ateşlenmiş: Emniyette Açıklama Veren Arda Turan Serbest Bırakıldı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgayla ilgili ünlü futbolcu hakkında bile bile yaralama ve silahlı tehditten soruşturma başlatıldı. Hakkında yakalama kararı çıkarılan Turan’ın Beşiktaş Güvenlik Müdürlüğü’nde ifade verdi. Turan, ifadesinin ardından özgür bırakıldı. 

s-afbc9284106755a9fe5557d2d533fe3a9388ab AA’nın aktardığı bilgiye göre, Emirgan’daki bir ziyafet mekanında Turan ile “Berkay” olarak belli şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan ağız dalaşı, adli boyuta taşındı. Savcılık Arda Turan hakkında mahsus yaralama ve silahlı tehditten soruşturma başlattı.Hakkında yakalama kararı çıkarılan Arda Turan, Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’ne gelip açıklama verdi. Turan, 3 saat değin süren ifadesinin ardındaki özgür bırakıldı.DHA, soruşturmanın şarkıcı Berkay’ın eşinin davacı üstüne başlatıldığını belirtti. Soruşturma kapsamında , olaya şahit olan Berkay Şahin’in eşi Özlem ve şarkıcı Murat Dalkılıç’ın da ifadelerinin alınmasının da savcılık kadar istek edildiği öğrenildi.

Arda Turan ile Berkay aralarında yaşanan kavgada Arda Turan’ın silahının ateş aldığı saptandı.

s-ded047c796d61345410ff10a8779d7fe7e90fe DHA’nın aktardığına tarafından, Arda Turan ağırlama mekanında burnunu kırdığı Berkay’ın çare için gittiği Ulus’taki hastaneye saat 05.30 sıralarında gitti. İkilinin Check-up servisi önünde her tarafta tartıştıkları bu sırada Arda Turan’ın silahının alev aldığı öğrenildi.Hastanede sabahleyin mesaiye başlayan servis görevlileri fotokopi makinesi ve zeminde mermi girişi gördüler. Olaydan saatler daha sonra mermi izini ve boş kovanı görebilen çalışanların haber vermesi üstüne Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hastaneye geldi. Yapılan araştırmada ‘silahla silahla ateş etme olayı’nın polise bildirilmediği saptandı. Hastanenin emniyet kamera kayıtlarını inceleyen polis, alev edilme anının kamera açısı haricen olduğunu ancak Arda Turan’ın elinde tabancayla yürürken görüldüğünü belirledi.Bunun üstüne hastanenin o geceki emniyet amirine de olayı saklamaktan dolayı operasyon yapıldı.

Neler olmuştu?

Yılın Magazin Skandalı Geldi! Arda Turan Önce Berkay’ın Eşine Asıldı Sonra Meşhur Şarkıcının Burnunu Kırdı! – İddialara tarafından bir mekanda eğlenmeye dışarı giden şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin’in ast masalarında futbolcu Arda Turan arkadaşları ile eğleniyordu. Bir süre sonradan Özlem Ada Şahin’in yanında gelen Turan, iddialara göre Şahin’in kulağına eğilerek “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın” dedi.

“Arda’nın dediklerini Berkay duydu”

s-92ebdf5fc9f77f0a1bd0345f36a15c012f2f2c Arzu Ada Şahin’in Habertürk yazarı Esin Övet’e yaşananları anlattı. İddialara göre olaylar şöyle yaşandı: “Ben de ‘Ne diyorsun kendine gel’ dedim. Berkay fark etti ve duydu. Daha Sonra Arda’nın kulağına eğilip ‘Eşimi gönderiyorum şu anda erkek erkeğe konuşacağız’ dedi. O anda bana döndü Berkay ‘Hadi eve göndereyim seni’ dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ancak Arda o anda yumruğu patlattı. aniden oldu. Berkay asla bir defa bile dokunmadı ona. bir kere bile vurmadı. Yalnızca sakin bir şekilde, Arzu’i göndereyim ‘Konuşacağız erkek erkeğe’ dedikten daha sonra Arda yumruk attı. Berkay’ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Doğrudan Doğruya hastaneye götürdüler. Saat 16.00’da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda’nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı gebe evde. Olacak meslek mi?”

Kavganın ardındaki Arda Turan’ın özür dilediği iddia edilmişti.

s-10ee5ac7af85aaf7b242a4eb54739d2a0e9c65 Olayın gerisinde Arda Turan’ın da Berkay’ın bulunduğu hastaneye giderek şarkıcıdan “Eşin olduğunu bilmiyordum” diyerek özür dilediği öne sürülmüştü. Meşhur futbolcu olayların peşinde Övünç Baştürk ile telefonda konuştu. Olayı daha pozitif uzatmak istemediğini gösteren Arda Turan Baştürk’e “Geldi, ensemden tuttu. Sebebini Berkay’a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın.” dedi. Turan, Berkay’dan özür dilediği iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyledi: “Pek bir şey yapmadım, niye özür dileyeyim?”

Yaşanan olaylar sosyal medyanın gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın