rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Silahı Hastanede Ateşlenmiş: Hakkında Yakalama Kararı Çıkarılan Arda Turan Açıklama Veriyor

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay aralarında yaşanan kavgayla ilgili meşhur futbolcu hakkında bilerek yaralama ve silahlı tehditten soruşturma açıldı. Hakkında yakalama kararı çıkarılan Turan’ın emniyette ifadesi alınıyor. 

s-afbc9284106755a9fe5557d2d533fe3a9388ab AA’nın aktardığı bilgiye göre, Emirgan’daki bir ağırlama mekanında Turan ile “Berkay” olarak tanınan şarkıcı Berkay Şahin aralarında yaşanan ağız dalaşı, adli boyuta taşındı. Savcılık Arda Turan hakkında bile bile yaralama ve silahlı tehditten soruşturma başlattı.DHA, soruşturmanın şarkıcı Berkay’ın eşinin davacı üzerine başlatıldığını belirtti. Soruşturma kapsamında , olaya şahit olan Berkay Şahin’in eşi Açlık ve şarkıcı Murat Dalkılıç’ın da ifadelerinin alınmasının da savcılık tarafından talep edildiği öğrenildi.Arda Turan kısa bir zaman önce açıklamak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geldi. Turan şu an açıklama veriyor.

Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavgada Arda Turan’ın silahının ateş aldığı tespit edildi.

s-ded047c796d61345410ff10a8779d7fe7e90fe DHA’nın aktardığına tarafından, Arda Turan ağırlama mekanında burnunu kırdığı Berkay’ın tedavi için gittiği Ulus’taki hastaneye saat 05.30 sıralarında gitti. İkilinin Check-up servisi önünde baştan tartıştıkları bu sırada Arda Turan’ın silahının ateş aldığı öğrenildi.Hastanede sabahleyin mesaiye başlayan servis görevlileri fotokopi makinesi ve zeminde mermi girişi gördüler. Olaydan saatler daha sonra mermi izini ve manâsız kovanı gören çalışanların haber vermesi üstüne Beşiktaş İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri hastaneye geldi. Yapılan araştırmada ‘silahla silahla ateş etme olayı’nın polise bildirilmediği tespit edildi. Hastanenin emniyet kamera kayıtlarını inceleyen polis, ateş edilme anının kamera açısı açık havada olduğunu ama Arda Turan’ın elinde tabancayla yürürken görüldüğünü belirledi.Bunun üzerine hastanenin o geceki güvenlik amirine de olayı saklamaktan dolayı işlem yapıldı.

Neler olmuştu?

Yılın Magazin Skandalı Geldi! Arda Turan Önce Berkay’ın Eşine Asıldı Sonradan Meşhur Şarkıcının Burnunu Kırdı! – İddialara kadar bir mekanda eğlenmeye giden şarkıcı Berkay ve eşi Istek Ada Şahin’in alt masalarında futbolcu Arda Turan arkadaşları ile eğleniyordu. Bir süre daha sonra Arzu Ada Şahin’in yanında gelen Turan, iddialara göre Şahin’in kulağına eğilerek “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Fazla güzel kızsın” dedi.

“Arda’nın dediklerini Berkay duydu”

s-92ebdf5fc9f77f0a1bd0345f36a15c012f2f2c Açlık Ada Şahin’in Habertürk yazarı Esin Övet’e yaşananları anlattı. İddialara tarafından olaylar şöyle yaşandı: “Ben de ‘Ne diyorsun kendine gel’ dedim. Berkay gördü ve duydu. Daha Sonra Arda’nın kulağına eğilip ‘Eşimi gönderiyorum acilen erkek erkeğe konuşacağız’ dedi. O anda bana döndü Berkay ‘Hadi eve göndereyim seni’ dedi. Ve bütün kafasını çeviriyordu oysa Arda o anda yumruğu patlattı. aniden oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. bir defa bile vurmadı. Yalnızca ağırbaşlı bir şekilde, Arzu’i göndereyim ‘Konuşacağız erkek erkeğe’ dedikten sonradan Arda yumruk attı. Berkay’ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Doğrudan Doğruya hastaneye götürdüler. Saat 16.00’da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda’nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı gebe evde. Olacak iş mi?”

Kavganın ardındaki Arda Turan’ın özür dilediği bahis edilmişti.

s-10ee5ac7af85aaf7b242a4eb54739d2a0e9c65 Olayın arkasından Arda Turan’ın da Berkay’ın bulunduğu hastaneye giderek şarkıcıdan “Eşin olduğunu bilmiyordum” diyerek özür dilediği öne sürülmüştü. Ünlü futbolcu olayların gerisinde Onur Baştürk ile telefonda konuştu. Olayı daha fazla uzatmak istemediğini gösteren Arda Turan Baştürk’e “Geldi, ensemden tuttu. Sebebini Berkay’a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın.” dedi. Turan, Berkay’dan özür dilediği iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyledi: “O Kadar bir şey yapmadım, niye özür dileyeyim?”

Yaşanan olaylar sosyal medyanın gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın