rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Rize’de Afrin Kahramanları için Hatıra Ormanı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez ve Ulusal Parklar 12. Alan Müdürü Ahmet Ressam’nın da katıldığı Afrin Şehitleri Hatıra Ormanı için fidan dikim törenine katılan Rize Valisi Erdoğan Bektaş yaptığı açıklamada “Tüm şehitlerimizin aziz hatıralarını sonsuza kadar yaşatmak için oluşturulan bu ormanda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile ile öncelikle Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, onun silah arkadaşları ve vatanın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen bütün kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

İkizdere Çamlık Ekrem Orhon Parkında Orman haftası etkinliği dahilinde İkizdere Atatürk İlkokul öğrencileri de ‘Dünya Yeşeriyor, Düşler Gerçekleşiyor’ projesi kapsamında başka bir hatıra ormanı için fidanlar dikildi. Vali Erdoğan Bektaş ve Kaymakam Sercan Yılmaz öğrencilerle birlikte fidan dikerek projeye takviye verdiler.

Afrin Şehitleri Hatıra ormanı ağaç dikim törenine Rize Valisi Erdoğan Bektaş’ın yanı sıra Kalkandere Kaymakamı ve İkizdere Kaymakam Vekili Sercan Yılmaz, Rize Orman İl Müdürü Abdi Ekşi, İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu, daire amirleri fazla sayıda ilkokul öğrencisi ve öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın