rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Olay Yeri Tekrar Bir Mektep: 10 Yaşındaki Zerrin Koç Üzerine Dolap Düşmesi Sonucu Hayatını Kaybetti

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Okular çocuklarımız için güvenli mi? sorusu gündemdeyken bir çocuğun daha okulda hayatını kaybettiği haberi geldi. Ardahan’da Kazımkarabekir Yatılı Bölge Ortaokulunda okuyan 5. derslik öğrencisi 10 yaşındaki Zerrin Koç, akşam odasında arkadaşları ile oynarken üstüne elbise ve kitap ayarlamak için kullandıkları dolap düştü. Olayda yaralanan Koç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. s-d80aa234a14ba83b0ebd10f82ee68bda9cbe93 AA’nın aktardığı bilgilere tarafından, Karagöl Mahallesi Kazımkarabekir Yatılı Alan Ortaokulunun yatılı kısmında kalan 5. derslik öğrencisi Zerrin Koç (10), akşam odasında arkadaşları ile oynarken üstüne elbise ve kitap düzenlemek için kullandıkları dolap düştü.

Yaralanan Koç, görevlilerin haber vermesi sonucu ambulans ile Ardahan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Koç, burada yapılan müdahaleye karşın kurtarılamadı.

s-7c7a7f6dfd5a14e3cf4f3a33524926d5a9ebfa

Geçtiğimiz hafta 7 yaşındaki Mehmet Ali İşler, üstüne bahçe kapısı devrilmesi sonucu hayatını kaybetmişti.

İhmaller Zinciri Yeniden Can Aldı: Okulda Üstüne Kapı Devrilen Küçük Mehmet Ali Kurtarılamadı –

Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı.

s-f4a14ac77da362bc379449d34d5ad7c3387b1a Olayın arkasında Ardahan Vali Yardımcısı Salih Kalkan, İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Çerkezoğlu, İl Afiyet Müdürü Erkan Özdemir ve Koç’un yakınları hastaneye gelerek konuya ilişkin bilgi aldı.İl Ulusal Eğitim Müdürü Fikret Çerkezoğlu, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada Ilk aldığımız veri arkadaşları ile oynarken kaldığı odada kullandığı dolap üzerine düşüyor. Dolabın aşağı kalan küçük kızımız yaralanıyor ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybediyor. Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı, yönetimsel yönden de soruşturma başlatacağız.” dedi.

Veli Derneği’nin verilerine göre, her yıl 20 çocuk okullardaki alınmayan önlemler sebebiyle hayatını kaybediyor

Okullar Tehlike Saçıyor: Alınmayan Önlemler Yüzünden Her Yıl 20’ye Yakın Öğrenci Hayatını Kaybediyor –

10 yaşındaki Zerrin Koç’un hayatını kaybetmesi sosyal medyanın da gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın