rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Nusr-Et’te ‘Alev Şov’ Faciaya Döndü: Alevlerin Üstüne Sıçramasıyla Tanıdık Olmayan Uyruklu Bayan Turist Ağır Yaralandı!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Nusr-Et’in İstanbul, Etiler’de yer alan şubesinde turistlere yapılan ‘alev gösteri’ az kalsın faciaya dönüştü. Çek uyruklu kadın turist ve eşine tamamlanmak istenen alevli gösteri esnasında kadın turistin kıyafetleri tutuştu. Vücudunda ağır yanıklar oluşan bayan, hastaneye kaldırıldı. 

Bidonla istikrarsız dökülünce alevler daha da büyüdü.

Bidonla sıvı dökülünce alevler daha da büyüdü.Bidonla akıcı dökülünce alevler daha da büyüdü. Dün akşam 21.00 sularında meydana gelen olayda, restoranın bar kısmında iki çalışan ateş şova başladı. Alevlerin etrafa sıçramasıyla yanmaya başlayan masaya çalışanlardan biri, bidonla istikrarsız dökünce alevler daha da büyüdü.

Çek Cumhuriyet’i vatandaşı kadın turistin vücudunda ağır yanıklar oluştu.

Çek Cumhuriyet’i vatandaşı bayan turistin vücudunda ağır yanıklar oluştu.Çek Cumhuriyet’i vatandaşı bayan turistin vücudunda ağır yanıklar oluştu. DHA’nın haberine kadar, eşi Viktor Hajicek ile yemek yemek yiyen Çek Cumhuriyet’i vatandaşı Krisryna Tresnakova, harlanan alevlerin hedefi oldu. aniden alevler içinde kalan kadının kıyafetleri tutuşurken, birincil müdahaleyi çevredekiler yaptı. Vücudunda ağır yanıklar oluşan kadın ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tresnakova’nın eşi ve öteki 3 tanıdık olmayan turist hafif yaralandı.

s-f2e7fe7495a36dfae8c77eb14ecc1cd3332de3Tresnakova’nın Hong Kong merkezinde bulunan bir şirketin CEO’su olan eşi Viktor Hajıcek, balayı için eşiyle beraber İstanbul’a gelen İngiliz bankacı Alexandros Severıs ve Umman vatandaşı Mohammed Khamıs Salim ise hafif yaralandı.

‘Alev şov’u yapan iki çalışan değişken olarak açıklama verdi.

s-8988a7e77b5c4b67db8b499a4d2fa701da0556Turistlere alev şovunu yapmak isteyen bar sorumlusu Serdal C. ve çalışan Mehmet Yasin Ü. de alevlerin hedefi oldu. Vücudunda yanıklar oluşan iki çalışanın tedavilerinin ardındaki şüpheli olarak ifadeleri alındı.

Davacı oldular.

s-ca66da5a4d1f9838c23bebdc0936b1ee5da30fŞişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Tresnakova ve hafif yaralanan 3 turist, polise verdikleri ifadede restoran sahibi ve çalışanlarından davacı oldu.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın