rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Nasıl Çok İyi Gitarist Olabilirim ?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Nasıl mükemmel bir ritim gitarist olabilir? Eğer dışarı çıkmak ve mümkün olduğunca çok riff öğrenmek gerek var mı? Başkalarıyla reçel gerek var mı? Bir metronom ile çalışmak için uygulama oturumları daha fazla zaman atamanız gerekiyor mu? Tüm bu soruların cevabı: HAYIR.

Mükemmel ritim gitar becerileri gelen:

İnanç olarak ses gerektiği şekilde şeyler duymak nasıl -Learning.

kötü ritim gitar çalmak hataları spot ve onları değiştirmek için nasıl -Knowing.

Bu video çok sık ritim gitar çalmak hatayı düzeltmek için nasıl gösterir:

https://www.youtube.com/watch?v=Cq0bzNnxtiw

Bu yazının anlamak daha kolay dinlenme yapmak için sonuna kadar videoyu izleyin!

Soru: “Tom Hess, nasıl benim kulak benim ritim gitar çalmaya yardım geliştirmek için çalışıyor mu?özellikle aralıkları, armonileri ve ölçek notları tanımlamak için kullanılan kulak eğitimi değil mi? “

Cevap: Kulak eğitimi çok şey içerir. Bunlar değil sadece, kendinizi akorları, ölçek kalıplarını ve aralıklarını tespit edebilmek için eğitim alıyor. ritimleri (not değerleri) belirlenmesi de kulak eğitimi parçasıdır. ritim gitar çalmak kusurları tespit etmek nasıl bilmek başka alandır. (Gitar kurşun belirli alanlar dahil) yanı sıra diğer pek çok alan vardır.

Ne kadar iyi, en hızlı ritim gitar çalmak kusurları tespit edilir? Bunu al ücretsiz ritim gitar çalmak değerlendirme ve görmek.

uzak bu ortak ritim gitar çalmak hatalarından uzak durun:

Ritim Gitar Hata Kategori # 1: Palm Muting hatalar

Hata # 1: Palm Susturma Herşey

Eğer dilsiz her şeyi palm zaman her nota aynı hissediyor ve herhangi bir nota vurgu eklemek için zorlaşır. Bu ritim gitar çalmaya çok benzer ses yapar ve sonunda sıkıcı olur.

Palm kısma bazı notlar değil başkaları üzerinde kullanıldığında notlar / akorları arasındaki kontrastı oluşturmak için mükemmeldir. Bu şekilde kullanıldığında, sesi tekrar notlar ilgi odağı haline gelir.notlar Susma da oyuncu daha fazla kontrol ve dizelere bir vurmalı ses eklemek için bir şans verir.

iyi ve kötü palmiye susturma arasındaki farkı görmek için video (0:09 başlayarak) göz atın.

Hata # 2: Tutarsız Palm Susturma

tutarsız hurma kesmenin iki varyasyonu vardır:

-1:. Notları kapatılır Keyfi anahtarlama bir örnek dinleyin . Bu örnek, tutarlı susturma ve tutarsız susturma sonraki ile oynanan ilk riff vardır.

-2:. Keyfi palmiye kısma nasıl oynanır ağır değişen bir örnek dinleyin . Bu örnek, tutarlı susturma ve tutarsız susturma sonraki ile oynanan ilk güç akor vardır. Bazen kısma, bazen çok yumuşak ve diğer durumlarda çok ağır sadece doğru olduğunu.

tutarsız hurma kesmenin her iki sürümü de genellikle aynı anda olur.

Not: Tutarsız palmiye kısma niyeti ile oynarken aynı değildir. Eski bir hatadır. İkincisi notları ritminde değişim yaratmak amacıyla yapılır.

Soru: “Tom Hess, gerçekten keyfi tutarsız palmiye susturma ve avuç arasındaki farkı anlayabileceği bilerek değişmektedir Ses kapatma? bu sadece senin fikrin değil mi? “

Cevap: Bu tutarsız palmiye sessize tanımlamak için aslında çok kolaydır. Bir çeşitli sahte belirtileri fark yapabilirsiniz:

-Inconsistent Palmiye kısma genellikle mantıklı olmayan bir riff içinde zamanlarda gerçekleşir. Örnek: Bir öykülerin üzerine kısma ve sesi tekrar riff geri kalanını bırakarak.

-genellikle Tutarsız ses kesilmesi eşlik dize gürültü artı yoksul eklemlenme bir çok şey var.

-Inconsistent Palmiye kısma kendisine hiçbir katı modeli vardır. Bu kasıtsız sondaj olarak kapalı geliyor.

Büyük bir gitar öğretmeni kolayca ritim gitar çalmak kusurları tespit etmek ve size bunu nasıl geliştirileceği konusunda dürüst geribildirim vermek.

Ritim Gitar hatalar Kategori # 2: Zamanlama hatalar

Ortak ritim gitar zamanlama hataları şunlardır:

1. Çok fazla önde beat oynamak. Bu notlar davul / metronom temposuna önce oynanır anlamına gelir.

2. Çok fazla yendi arkasında oynamak. Bu notlar davul / metronom temposuna öncesinde oynanan demektir.

Ana hedefi tam devriyesinde (sağ metronom / davul ritmi üstünde) oynamaktır.

Bir ses örneği duyun zamanında oynanan ritim gitar .

Bir ses örneğini duymak öncesinde beat oynanan ritim gitar.

Bir ses örneğini duyun  yendi arkasında oynanan ritim gitar.

ritim gitar dersleri alarak mükemmel zamanlama hızlıca kazanmak yardımcı olur.

Kulaklarınız geliştirmek gibi, bu kullanarak serbest ritim gitar çalmak değerlendirmesini  size ilerlemeyi ölçmek yardımcı olacaktır.

Ritim Gitar hatalar Kategori # 3: Artikülasyon Hataları Toplamaya

Mükemmel toplama artikülasyon çok kolay gitar riffleri içindeki bireysel notlar duymak yapacaktır.Kötü toplama artikülasyon notları birlikte çalışmasına neden olur.

Büyük ritim gitar artikülasyon ürünü değildir:

Tutarsız Seçim Saldırı – yüksek sesle ve diğerleri çok yumuşak (istemeden) bazı notlar oynarken. Bu tutarsızlık açıkça notları ifade için bir mücadele yapar.

A Perfect İki El Senkronizasyon Eksikliği – senin toplama ve sürtünme eller birbirleri ile zamanın dışında bulunmaktadır. hızlı çalarken, katı iki el senkronizasyon eksikliği özellikle belirginleşmektedir.Bu eklemlenme oynamak için zor hale getirir.

Zayıf Seçim Saldırı – çok hafifçe notları toplama.

Çift el senkronizasyon hataları kötü gitar tekniği ve kötü egzersiz yapıyor alışkanlıkları bir vakıf tarafından kaynaklanır. Bu online kaynak gösteren kurşun gitar soloları geliştirmek ve hızlı gitar çalmak için nasıl .

Right Now Playing Kişisel Ritim Gitar Nasıl geliştirin:

1. tutarlı olarak ritim gitar çalmaya pratik kendinizi kaydedin ve kayıtları yakın ilgi. Bu oynarken içindeki zayıflıkları görmek için eğitiyor.

2. kurtulmak istediğiniz oynarken belirli hataları bir kenara yazın. Bu şekilde her zaman bir sonraki üzerinde çalışmak gerekir ve boğulmuş duygu önlemek ne bilecek.

düzeltmek istediğiniz hatalar 3. Odak. İki yaklaşımları kullanarak bunu yapabilirsiniz:

her şey izole sorunu gidermek için çalışın. Daha küçük sorunları gidermek için kullanılan bu yaklaşım, en etkin yöntemdir.

Veya

Aynı uygulama oturumu içinde çeşitli sorunlar arasında odak çevirerek meseleye yaklaşmak.Örneğin: 1 dakika sadece sessize alma avuç odaklanan için defalarca bir gitar riff çalıyorum.Mükemmel bir zaman oynarken odaklanırken daha sonra 1 dakika oynamak. Sonraki , 1 dakika için mafsal üzerine odaklanır. 15 dakikalık bir toplam bu devre tekrarlayın. Bu uzun vadede becerilerini geliştirmek için yardımcı olacaktır.

Eğer çok daha hızlı becerilerini geliştirmek, böylece size oynama konusunda uzman geribildirim verecek bir gitar öğretmeni ile 4. çalışın.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın