rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Bayram da trafik cezası yemeyin!!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

TEDES-RADAR’dan KURTULMA YOLLARI

    Malum belediyelere kanun ile verilen,trafik elektronik denetleme sistemi ile birliktei,sistemin yüksek maliyeti nedeniyle belediyeler firmalarla anlaşıp sistemi kurdurmaya başladılar. Bkz(www. http://https://tedescezalari.blogspot.com.tr/)

 İş böyle olunca ‘avcı şirketler’ ihalelere girirek 5 yıllığına %8-%13 arası paylarla ihale savaşına girip sistemi kurup tuzaklar kurmaya başladılar.Hız sınırlarının aniden değişmesi,yokuş aşağa 50 km sınırlar ile halka binlerce liralık astronomik cezalar kesildi.

 Bu sebeple arkadaş listem de olup benim gibi memleketine seyahat edecekler için birkaç gün araştırma yapıp bu şirketlere,halkı soymaya çalışan belediyelere para kaptırmamak için gereken bilgeleri verip önlem almaları için bu makaleyi yazmaya karar verdim.

 Bu makale İstanbul-Rize 1150 km için geçerlidir.Ayrıca karadenize gidecekler de faydalanabilir.

                                                   ALABİLECEĞİMİZ ÖNLEMLER

 Muhahhak (Çerkez-atkaracalar-osmancık-merziyon-samsun-ordu)yu gündüz geçmeye bakın.Çünkü kule radarlar siyaha boyatılmış gece fark edilmesi imkansiz,ayrıca hız uyarı tabeleları ağaçların çeşitli nesnelerin arkasına koyulmuş gündüz seyahat etmenizi öneririm.

 Gerede mevkiinden otobandan çıktıktan sonra muhakak Çerkez-osmancık-ordu(ünye Fatsa,ordu merkez) gibi şehir merkezlerinde uyulanan hız koridoru nedeniyle 50 km hızı aşmayın.

 Bu makalede yayınlayacağım Türkiye haritası,ordu radar haritası,Osmancık tedes haritasını muhakkak inceleyin.

  Cep telefonları için çeşitli programlar mevcüt,İphone ios için yandex,Android için igo primo kullanabilirsiniz.(igo nun kurulumu için bkz: http://www.fullprogramdeposu.com/igo-primo-android-apk-navigasyon-full-indir.html) andorid için kesinlikle igoyu kullanmanızı öneririm.Kuramazsanız iletişime geçin.(yandex kullanıcı bazlı olduğundan iş görebilir.)

  Tabelaları muhakkak takip edin! çünkü çakallar 110 km hızla giderken 70 km ,100 mt gitmeden 50 km düşüyor.Güzel tuzaklar var.

Yandex

yandex ios indirmek için link :https://itunes.apple.com/tr/app/yandex.navigasyon/id474500851?l=tr

yandex android indirmek için link https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi&hl=tr

İGO PRİMO indirmek için link https://yadi.sk/d/0DP_7NvCumYW8

kurulumu öğrenmek için :https://www.youtube.com/watch?v=2SbRCDVp6BY

güncel speedcam (radar noktaları için) :http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=719688

daha fazla bilgi için irtibata geçin…

TÜRKİYE TEDES VE RADAR HARİTASI


ORDU TEDES-RADAR HARİTASI

orduda Sistem bünyesinde 13 hız koridoru, 17 adet akıllı kavşak sistemine entegre edilmiş hız ihlali tespit kamerası ve 2 adet kırmızı ışık ihlal tespit sistemi bulunmakta….

tüneller de hız sınırı 80 km dir.

OSMANCIK TEDES-RADAR HARİTASI

Gelgör Pirinç Fabrikası – Kamilyolu Kavşağı arası ile Dereboğazı Köprüsü-Sanayi Kavşağı arası büyük araçlar için 70, küçük araçlar için de 82 kilometre dir.

osmancık şehir içi hız sınırı 50 kmdir. geçmeyin…

HERKESE KAZASIZ-CEZASIZ TATİLLER DİLERİM.

BİNBİR CEFAYLA KAZANDIĞINIZ TATİL İÇİN BİRİKTİRDİĞİNİZ PARAYI BU ÇAKALLARA YEDİRMEYİN.GEREKİRSE 2 GÜN DE GİDİN…

haritalar ve resimleri görüntülemek için : https://tedescezalari.blogspot.com.tr/

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın