rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Muharrem İnce’nin Trabzon’da Verdiği Kuru Fasulye ve Pilav Tarifi Sosyal Medyanın Gündeminde

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Cumhurbaşkanı adaylarının tercih için hazırlıkları devam ediyor. Muharrem İnce’de Trabzon’da düzenlediği mitingde açıklamalarda bulundu. Hem Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşın eleştirilerde yer alan İnce keza de miting alanında kuru fasulye ve pilav tarifi verdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnce’nin ‘Pensilvanya’ açıklamasına değinerek ‘ispatlayamazsan namertsin’ demişti.

‘Pensilvanya’ Polemiği Sürüyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Muharrem İnce’ye Tazminat Davası –

Muharrem İnce ise bugün Trabzon’dan açıklamalarını yineledi ve ‘Gülen’den icazet aldığını ispatlamazsam namerdim’ ifadelerini kullandı.

s-b66bb90276394e34d6d5676279fdbc81041cc4

‘Diploma konusuna hiç girmiyor…’

s-36cb0830da011eb454c450119033c6140836bfİnce konuşmasında ‘diploma’ konusunu açarak “Ne dersem yanıt veriyor, bir konuya hiç girmiyor. Diploma. Dün Balıkesir’deydim, mezun olduğum okula gittim. Okul arkadaşlarımla beraber, okulun bahçesinde yeniden resim çektirdik. Bekliyorum, her konuda bana cevap veriyorsun da bu konuda da bir şey yapsan diyorum.” ifadelerini kullandı.

İnce hem ‘ilk defa bir yemek yemek tarifi yapacağım’ diyerek şu ifadeleri kullandı

İnce keza ‘ilk defa bir yemek yemek tarifi yapacağım’ diyerek şu ifadeleri kullandı İnce keza ‘ilk defa bir yemek tarifi yapacağım’ diyerek şu ifadeleri kullandı 5b0d937ee7c5483b3d16ca5c.jpgİnce’nin açıklaması şöyle: 

“başta bir tarifi/5773d754bba1ff49174c5362″ title=”yemek tarifi“>yemek tarifi yapacağım Trabzon’da. Kuru fasulye pilav tarifi yapacağım size. 2 su bardağı Çin kuru fasulyesi alacaksınız, yanına 2 kaşık Tunus zeytinyağı koyacaksınız, yanına 1 adet İran soğanı, 1 kaşık Ukrayna salçası katacaksınız, 3 bardak Amerikan pirinci olacak, bunları da Rus doğalgazında ısıtacaksınız, bu arada da Fransız düdüklü tenceresini kullanacaksınız. Eee peki AK Parti‘ye oy veren kardeşlerime sesleniyorum. Fasulye Çin‘den, saman Bulgaristan’dan. Etsiz kuru fasulye yaptık, pardon. 300 gram da Sırbistan eti katacaksınız. Etli fasulye olacak.”

Açıklama sosyal medyanın da gündemindeydi. Öne çıkan bazı yorumlar şöyle

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın