rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

İngiltere’de TV Sunucusu Kaçamak Yanıtlar Veren Savunma Bakanı’nın Sözünü Kesti ve Yayını Bitirdi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İngiltere Savunma Bakanı Gavin Williamson, canlı yayında ‘Trumpvari’ konuşmaktan pişman olup olmadığı sorusuna üst üste kaçamak cevaplar verince spiker sözünü kesti ve yayını bitirdi. 

Williamson, 23 Rus diplomatın sınırdışı edilmesine Moskova’nın olası misillemesi hakkındaki soruyu ”Rusya çekip gitsin ve çenesini kapasın” diye yanıtlamıştı.

İngiltere’de en çok izlenen özel kanallardan ITV’nin sabah programı (Good Morning Britain) sunucusu Richard Madeley, Savunma Bakanı Gavin Williamson’a ‘Trumpvari’ bir dil kullanmaktan pişman olup olmadığını sordu.

O anlar ekranlara böyle yansıdı

O anlar ekranlara böyle yansıdı O anlar ekranlara böyle yansıdı Bütün olayı baştan sona anlatmaya başlayan Savunma Bakanı’nın sözünü kesen Madeley şöyle konuştu:”Zaten bildiğimiz bir şeyden söz ediyorsunuz. ‘Rusya çekip gitmeli ve çenesini kapatmalı’ ifadesiyle Trumpvari bir dil kullanmaktan pişman mısınız?”Savunma Bakanı Gavin Williamson soruya bir defa daha direkt cevap vermekten kaçınınca sunucu Madeley “Yanıtlamayacaksınız, değil mi? Tamam, röportaj sona erdi, çünkü soruyu yanıtlamıyorsunuz” diyerek  noktayı koydu. Bir safari parkında bulunan bakan ile bağlantı kesildi.

Sunucunun, bakanın sözünü keserek yayını sonlandırması sosyal medyanın da gündeminde…

s-288d2efdd52cf103f6d2d14930fcefeed38abf

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın