rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Berat Albayrak ile Vatandaş Arasındaki Garip Diyalog: ‘Cumhurbaşkanımız Ay’a Kadar 4 Şeritli Yol Yapacağım Dese, İnanırız’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Enerji ve Natürel Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Partili bir seçmen ile aralarında geçen diyaloğu anlattı. Albayrak’ın “Vallahi AK Parti’ye o kadar güveniyoruz fakat Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız çıksa, şuradan Ay’a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, vallahi inanırız diyorlar” açıklaması sosyal ağ bambaşka yorumlara neden oldu.

s-45db21a9cae1750a824ba3a413480f34d75a95 Enerji ve Natürel Kaynaklar Bakanı Patent Albayrak, Kocaeli’nde “Fatih” isimli sondaj gemisi için düzenlenen törende konuştu.

‘AK Parti çıtayı böylece bir noktaya koydu ki böyle bir teveccühe mazhar olmuş’

‘AK Parti çıtayı o kadar bir noktaya koydu oysa böyle bir teveccühe mazhar olmuş’‘AK Parti çıtayı öyle bir noktaya koydu ancak böyle bir teveccühe mazhar olmuş’ Bakan Albayrak konuşmasında AK Parti’li bir seçmenin, “Valla Ak Parti’ye öyle güveniyoruz ancak Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız çıksa, şuradan Ay’a dek 4 şeritli yol yapacağım dese, Vallahi inanırız” dediğini aktardı. İşte Berat Albayrak’ın o açıklaması;”Birileri konuşuyor. Birileri de yapıyor. Türkiye’de AK Parti olarak biz defalarca yapan tarafında olduk. Geçenlerde seçmen vatandaşlarımızla konuşurken, biri dedi ama, “Vallahi AK Parti’ye öyle güveniyoruz oysa Sayın Bakanım. Cumhurbaşkanımız çıksa, şuradan Ay’a değin 4 şeritli yol yapacağım dese, Vallahi inanırız”. Yani AK Parti çıtayı o kadar bir noktaya koydu ki, icraat ve hayata geçirme noktasında böyle bir teveccühe mazhar olmuş.”

Albayrak’ın bu açıklamaları sonra sosyal medyadan da yorumlar gecikmedi…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın