rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

İNCEption: Muharrem İnce’nin TRT Eleştirisi Bir Defa Daha Canlı Yayına Denk Geldi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Türk basınına özellikle TRT’ye karşın eleştirilerini her fırsatta dile getiriyor ve mitinglerini izlemeye gelen vatandaşları sosyal medyada canlı yayın yapmaya ziyafet ediyor. Geçtiğimiz günlerde TRT’nin canlı yayını, bütün da İnce’nin devlet televizyonunu sert bir biçimde eleştirdiği anlara eşit geldi. Bugün yaşanan rastlantı ise daha ilginçti. Bu kez TRT, İnce’nin Erzincan mitinginde vatandaşlara bu olayı anlattığı sırada canlı yayına başladı. Kesinlikle ortaya garip görüntüler çıktı.

Gelin birlikte bakalım… 

s-cdf5411a3289b80336e4c728c7fa6d5e7de7d3 İnce geçtiğimiz günlerde Kırklareli’deki konuşmasındaki “Ödediğim elektrik faturalarındaki TRT payını haram ediyorum” çıkışı bütün da TRT’nin canlı yayında mitinge bağlandığı sıra gerçekleşmişti.

İşte geçtiğimiz günlerde yaşanan o anlar

İşte geçtiğimiz günlerde yaşanan o anlar İşte geçtiğimiz günlerde yaşanan o anlar 5b056d6b4150d98e141f831d.jpg TRT O Anlarda Canlı Yayındaydı: Muharrem İnce’den ‘Vergimi Haram Ediyorum’ Tepkisi –

Benzer bir görüş İnce’nin bugün gerçekleştirdiği Erzincan mitinginde oldu

Benzer bir görünüm İnce’nin bugün gerçekleştirdiği Erzincan mitinginde oldu Benzer bir gösterme İnce’nin bugün gerçekleştirdiği Erzincan mitinginde oldu TRT canlı yayında olduğu sırada spikerin ‘Erzincan’a bağlanıyoruz Muharrem İnce konuşuyor’ açıklamasının ardından İnce mitinde konuşurken halka ‘Geçende de yakalandı bütün benim görüntümü verecek ben de TRT’yi eleştiriyorum, eşit geldi.’ diye sesleniyordu.

Bu ‘rastlantı’ sosyal medyada da tepkilere neden oldu…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın