rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Deri Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

Cilt ağartma estetiği sayesinde sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen cilt koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz.

Estetikle deri beyazlatma, cilt ağartma estetiği, deri nasıl beyazlatılır, cildi beyazlatan estetik uygulamaları, estetikle deri beyazlatıcı yöntemleri, deri ağartma estetik yöntemleri, cilt ağartma estetik yöntemler ile mümkündür.

Estetik uygulamalar giderek birçok kişiye istediği bir dış görünüş kazandırmakla beraber, cildinde yer yer koyu lekeler bulunan kişileri, bu problemlerinden kurtulmasına da yardımcı oluyor. Deri beyazlatıcı estetiği tamamen sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen cilt koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz. bununla beraber cilt estetik uygulaması sayesinde cilt renginizi 1-2 ton açtırabilmeniz de mümkün. Beyaz tenli bir cilde sahip olmak için deri beyazlatma estetiği nasıl yapılır, merak edilenleri sizlerle paylaştık.

Beyaz tenli olmanın yolları hakkında kısa bir bilgi vermek icabında deri rengini açma ameliyatları bu konuda birincil akla gelen çözümdür. Bilhassa ABD de bir çok siyahi sanatçı ve ünlü, cildin melanin pigmenti üretimini baskılayan hidrokinon, ayı üzümü , yaban mersini , dut ya da yaban mersini çalısı yapraklarından elde eden Arbutin, Kojik asit, Azelaik asit, askorbik asit , Magnezyum askorbil fosfat, tarçın özü, Alfa hidroksi asit, Niacinamide gibi deri ağartma ajanlar ve bazı ilaçlar ile desteklenen deri beyazlatıcı operasyonları geçiriyor. Tabi dahası cilt lekeleri dolayısıyla cildi koyulaşan ve esmerleşenler için ışın tedavisinden tutun da kir giderici kremler e dek oldukça geniş bir yelpazede çare seçenekleri mevcuttur.

Öteki yana deri beyazlatmanın bir öteki yolu da dermabrazyon denilen yöntemdir. Bu yöntemle cildin ihtiyar derisi soyularak daha alçak tabakalardaki gen derinin çıkması sağlanıyor. Hem bu usul kalıcı beyazlık sağlamıyor. Oysa bir süreliğine de olsa daha açık ve parlak bir cilde sahip olmanıza tezgâhtar oluyor.

Cilt beyazlatma kremler de son dönemlerde bir hayli ilgi gören deri beyazlatma yolu olarak uyarı çekiyor.

Diğer yanlamasına da cildi daha beyaz bir ayla getirmek için kullanılabilecek nebati çözümler var. Aşağıda sizler için derlediğimiz bitkisel deri beyazlatma yöntemleri ile daha beyaz tenli olmayı başarabilirsiniz. Emrindeki doğal tedavinin etkisi büyük oranda sizin cilt yapınıza ve deri renginize bağlıdır. Bazı kişilerde bu doğal cilt beyazlatıcı yöntemler oldukça menfaat verirken bazılarında ne eyvah ki öyle işe yaramıyor. Yani uzun lafın kısası fazla ta umut bağlamamak lüzum lakin denemekte de fayda var diye düşünüyorum

Cilt Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

Yorum bırakın