rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Cilt Bakımı Nasıl Olur ?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

mükemmel bir cilt hattı seçmeye geldiğinde, ilk önce belirli cilt tipini bilmek çok önemlidir. Çoğu dermatologlar üç ana kategoride yağlı, kuru, ve karma ciltler halinde cilt ayırmak. Farklı cilt tipleri kendilerine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için farklı ürün formülasyonları gerektirir beri. Eğer cilt tipine göre ihtiyaçlarınıza en uygun bir ürün hattını tanıması gerekir.

iç faktörlerin cildinizi bakar şekilde etkileyebilir (stres, hazımsızlık) bir şey dış etkenlere (güneş, çevre kirliliği) seçin. Yüzden öncelikle cilt tipini değerlendirmek için çok önemlidir. İşte sağlıklı bir cilt bakımı için kontrol edilmesi gereken bazı temel faktörlerdir.

 • Stres
 • Sigara içmek
 • ilaçlar
 • Uzamış Güneş Pozlama
 • Kirlilik
 • Diyet
 • Yanlış Cilt Bakımı Rutin
 • hormonlar
 • cilt Hastalıkları
 • İklim

belirli bir sağlık rejimi takip ederek, mükemmel görünümlü cilt bakımı yönünde olumlu çalışabilir.Onun böyle sivilce ve lekeleri gibi cilt sorunları çözmek değil, aynı zamanda bir sorun ücretsiz cilt sağlanmasında yardımcı. Bu nedenle, cildinizi uygun bir cilt bakım hattı seçerken çok önemlidir.Adımlar belirli bir cilt tipini seçmek için:

 1. Cildiniz Analiz: Her cilt tipi farklı gereksinimleri vardır. Cildinizi belirleyin yağlı, kuru veya kombinasyon olsun. Her tür farklı besin gereksinimleri ile değişir, çünkü bu önemlidir.
 2. Tüm cilt sorunları için bir durak çözüm: Birçok cilt bakım hatları çoğu insan akne, lekeler veya kırışıklık gibi cilt sorunları bir dizi yüz, tek kaygıları odaklanmak, ama. Cildinizde birden ürünleri kullanmayın çünkü bu şaşırtıcı olabilir. Böylece, tanınmış bir seçim Rhonda Allison cildiniz üzerinde boyutlu üç çalışan ürün cilt bakım hattını. Sizin cilt bakım serisi tüm cilt sorunları tek elden çözüm sağlamak gerekir. Örneğin, cilt kuru olabilir, böylece cilt gereklerini yerine getirmek ürünler gerekir. Cildinizin karanlık ve kombinasyon ise belki, Sen cildin nemini ve tonunu dengelemek ürünü isteyebilirsiniz.
 3. dermatolog danışın: Eğer emin değilseniz, bir dermatolog danışmanlık en iyi çözümdür. Onlar sizin cilt tipi ve cilt bakım ihtiyaçlarını belirlemek yardımcı olabilir. Bazı saygın cilt bakım tedavi merkezleri de ücretsiz danışmanlık sunmak, böylece etrafında kontrol edin.

Alt çizgi:

Herkes senin güzelliğini büyüterek temiz ve parlayan cilt istiyor. Ayrıca A parlak ve parlayan cilt, sağlıklı vücut devletin bir göstergesi.

Cildiniz, sadece bir doğal savunma bariyeri gibi davranır, ama aynı zamanda genel görünümünü geliştirmek. Eğer sağlıklı yiyerek içeriden dışarıya vücudunuzun özen gibi, dışarıdan vücudunuzun bakmak gerekir cildinizi koruyarak. Sağlıklı bir cilt için kaliteli Rhonda Allison ürünleri hakkında bilmeniz gerekir.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın