rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

CHP, Cumhurbaşkanı Adayını Cuma Günü Açıklayacak

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

CHP Sözcüsü Tezcan, CHP’nin cumhurbaşkanı adayını 4 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda açıklayacaklarını bildirdi.

s-e9ac53b525a4c271f1d17a475106aa7f40189b AA’da yer alan habere kadar Tezcan, partisinin cumhurbaşkanı adayını 4 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da Ankara’da yer alan Profesör Dr. Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda yapacakları bir toplantıda açıklayacaklarını duyurdu.

‘Büyük bir şölen ile açıklayacağız’

‘Büyük bir şölen ile açıklayacağız’‘Büyük bir şölen ile açıklayacağız’ Partisinin genel merkezinde basın toplantısı aranjör Tezcan, şunları söyledi:”Cumhurbaşkanı adayımız Türkiye’de yeni dönemde yeni bir açılış olacak. Cumhurbaşkanı adayımızı cuma günü saat 10.00’da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda büyük bir şölen ile açıklayacağız. Cuma gününü bekleyin. Daha erken veya daha geç değil. Bahtı Açık uğurlu olsun Türkiye için.”

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın