rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Çarşı Rize’den down sendromlu çocuklara moral ziyareti

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Rize’de hizmet veren Zehra Ressam Eğitim ve Başvuru Formu Okulunda down sendromlu çocukları ziyaret eden Beşiktaş’ın taraftar gurubu Çarşı’nın Rize grubu, çocukları beraberinde getirdikleri hediyelerle sevindirdiler. Siyah-beyazlı taraftarlar bu anlamlı günde gerçekleştirdikleri ziyarette down sendromlu çocuklara Beşiktaş tişörtü, boyama kitabı, oyun hamuru ve gülümseyen toplar hediye etti. Grup namına izah etme yapan Hayri Bayraktar, “Daha önce de yaşlılar günü dolayısıyla rahat evinde hayatını sürdüren yaşlılarımızı ziyaret etmiştik. Çarşı Rize grubu olarak arkadaşlarımızla farkındalık oluşturmak namına bu cins organizasyonlarımızı devam ettiriyoruz. Bu defa de down sendromlu kardeşlerimizle bir araya varmak istedik. herkes özel bu genç kardeşlerimizi mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere” şeklinde konuştu.

Çarşı Rize grubu, mektep önüne astıkları “Gülüşünüz Ömre Layık” pankartı aşağı Down sendromlu çocuklarla kartal selamı eşliğinde anı fotoğrafı çektirerek ziyareti sonlandırdılar.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın