rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

ÇAYKUR’un Afrika atağı devam ediyor

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Geçtiğimiz ay Afrika’nın en büyük 3. ülkesi olan Sudan Cumhuriyeti’nde yeni oluşturduğu bayilik ile ilgili çalışmaları yakından peşine düşüp takip eden Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Sudan bayisi ile İstanbul’da bir araya gelerek ortak düşünce alışverişinde bulundu.

Dünyada şuanda 130 ülkede ÇAYKUR çayı ve didi’nin olduğunu ve her geçen gün ÇAYKUR tiryakilerinin arttığını vurgulayan Genel Müdür Sütlüoğlu “Dünya genelinde yavaşça tiryaki sayımız arttırıyor. Bu tabii fazla çabuk olacak bir şey yok. Lakin Türkiye açık havada da bizim çayımızı içen, çayımızı arayan, çayımızın tiryakisi olan insan sayısı artıyor. ÇAYKUR üreten, ürettiğini satan bir marka bundan böyle. 130 ülkede çayımız ve Didi’miz var. Ülke sayısını arttırmaya devam ediyoruz. Özellikle Afrika ülkelerinde ürünlerimize aleyhinde yoğun bir ilgi ve ilgi var. Bizde bu ilgi ve alakaya duyarsız kalmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Afrika’nın en büyük 3. ülkesi olan Sudan Cumhuriyeti bayimiz İle bir araya gelerek yaptıklarımız ve yapabileceklerimiz hakkında görünüm alışverişinde bulunduk. Yol haritamızı belirledik. İnşallah iki taraf içinde hayırlı olacak” dedi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın