rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Beşiktaş’tan Talisca ve Oğuzhan harekatı!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, yeni sözleşme için ısrarla sezon sonunu sinyâl eden Talisca ve imza parasında diretip, ‘Başka kulüplerden teklif var’ kartını oynayan Oğuzhan için harekete geçiyor. Hedefte Brezilyalı yıldızla ön anlaşma ve kaptanla da uzun süreli bir kontrat var.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulüple olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 2 yıldız için kişisel olarak devreye girdi. Orman’ın bu konuda başlangıçta Portekiz ekibi Benfica’dan 2 sezonluğuna kiralanan ve kontratı Haziran ayında bitecek olan Anderson Talisca için düğmeye bastığı bildirildi. Ulusal ara öncesinde menaceri aracılığıyla, “Sezon sonunda görüşelim” mesajı gönderen Anderson Talisca’yı ikna etmek için çalışmalara başlayan Orman’ın, başarılı futbolcuyla bu hafta görüşeceği öğrenildi.

Gomez örneği korkutuyor 

2 sezon önce yeni anlaşma için sezon sonunu bekledikleri Mario Gomez’i ellerinden kaçırmaları sebebiyle bu konuda temkinli olan Başkan’ın, Sambacı’yı Siyah-Beyazlılar’la yola devam konusunda ikna etmeyi hedeflediği kaydedildi. Anlaşma bakım yapmak için ilk etapta 5 milyon Euro’luk (25 milyon TL) ücret başvurusunda bulunan yıldız isimle görüşecek olan Başkan, bu miktarı düşürüp yıldız isimle uzun süreli bir kontrat gerçekleştirmek istiyor. Orman’ın başarılı futbolcuyla anlaşmaları ardından bu kere Benfica’yla 21 milyon Euro’luk (103 milyon TL) opsiyon için masaya oturacağı ifade edildi.

 

‘Oğuzhan’ı 5 ekip istiyor’ 

 

Kara Kartal’da geleceği süresiz olan bir diğer ad olan Oğuzhan Özyakup’da manâlı gelişmeler yaşanıyor. Oyuncusunun geleceğiyle ilgili olarak İngiliz basınına açıklamalarda yer alan Kees Vos, Oğuzhan’a birçok takımdan teklifin bulunduğu söyledi. Vos, “Lazio, Marsilya, Everton, Milan ve Valencia Oğuzhan’ı yakından takip ediyor. Önümüzdeki iki hafta içinde kararımızı vereceğiz” sözlerini sarf etti.

Menajerin sözlerinden rahatsız 

Başkan Fikret Orman’ın, yeni sözleşme için takvim 2.5 milyon Euro (12 milyon TL) ve 2.5 milyon Euro da (12 milyon TL) imza parası isteyen Oğuzhan Özyakup’la da bu hafta içerisinde masaya oturacağı kaydedildi. Kaptan’ın menacerinden gelen bu tanımlama nedeniyle rahatsız olan Orman’ın, Oğuzhan’la da Tolgay gibi uzun süreli bir uzlaşma imzalamayı hedeflediği öğrenildi. (Fanatik)

Tarih: 03.04.2018 08:02

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın