rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Ankara’da Dolmuşta Bir Kadına Küfür Edip, Dövmeye Kalkan Kavgacı Yakalandı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Ankara’da dolmuşta bir kadına küfürler ederek saldıran şahsın görüntüleri, sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bugün polis tarafından yakalanan kavgacı hakkında  ‘hakaret, basit yaralama ve yaralama’ suçlarından 4 bambaşka yakalama kararı bulunduğu öğrenildi.

Mamak’ta yaşanan bu dehşet gündeme damgasını vurmuştu

Bir Toplu Nakliye Saldırısı Daha… Tekrar Bir Kadın, Bir Erkeğin Tecavüz Tehditlerine ve Saldırısına Maruz Kaldı! –

Hakaret ve saldırı kameraya böyle yansımıştı

Hakaret ve saldırı kameraya böyle yansımıştı Hakaret ve atak kameraya böyle yansımıştı Nazan B. görüntüleri “Bu iğrenç küfürlerle batmış videoyu yayınladığım için hepinizden fazla özür diliyorum ve affınıza sığınıyorum. Ama bu videonun yayılması fazla önemlidir. İlla ancak bi görebilen bilen vardır bu sapığı” diyerek sosyal ağ hesabından paylaşmıştı.

Nazan B., çektiği videoyu sosyal ağ üzerinden paylaşmış ve agresif hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

s-82a46d4a4e6091b5721649af617f548e527629 Saldırıya uğrayan kadının paylaştığı videonun arkasından, saldırganın sosyal medya hesaplarını kapattığı iddia edildi. Ancak şahsı tanıyanlar onu videodan teşhis edince, şüphelinin İzzet Atılkan olduğu ortaya çıktı.

Saldırganın kimliği ortaya çıktıktan sonradan, farklı suçlardan arandığı iddiası daha önce basına yansımıştı

Minibüste Küfrettiği Kadını Darp Eden Kişinin Kimliği Muhakkak Oldu, 3 Farklı Suçtan Arandığı Bahis Edildi –

Atılkan, dün Keçiören’e alt Ufuktepe Mahallesi’nde yakalandı.

s-cf6e1501584f36321421d8d36b32a17764c984Atılkan’ın ‘hakaret, ‘kolay yaralama ve yaralama’ suçlarından hakkında 4 bambaşka yakalama kararı bulunduğu ortaya çıktı. Atılkan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın