rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Cezaevi Firarisi Çıktı: Ankara’da Dolmuşta Kadına Küfür Edip, Dövmeye Kalkışan Kavgacı Yakalandı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

30 Ağustos 2018’de, Ankara’da Mamak dolmuşunda bir kadını darp ederek küfürler eden saldırganın videosu, sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bugün polis göre yakalanan saldırganın firari olduğu ortaya çıktı…

Ankara’da yaşanan bu dehşet gündeme damgasını vurmuştu

Bir Toplu Nakliye Saldırısı Daha… Yine Bir Bayan, Bir Erkeğin Tecavüz Tehditlerine ve Saldırısına Maruz Kaldı! –

Dolmuştaki hakaret ve hamle kameraya böyle yansımıştı…

Dolmuştaki hakaret ve saldırı kameraya böyle yansımıştı…Dolmuştaki hakaret ve saldırı kameraya böyle yansımıştı… Nazan Bozkurt görüntüleri “Bu iğrenç küfürlerle dolu videoyu yayınladığım için hepinizden çok özür diliyorum ve affınıza sığınıyorum. Fakat bu videonun yayılması fazla önemlidir. İlla ama bi görebilen bilen vardır bu sapığı” diyerek sosyal ağ hesabından paylaşmıştı.

Yaşanan bu olayın arkasında kendisine saldırgan şehir halkı magandasının videosunu çeken Nazan B., agresif hakkında suç duyurusunda bulundu.

s-d4a20ac6314419852396d85600ecb881f4fd43 Saldırıya uğrayan kadının paylaştığı videonun arkasında, saldırganın sosyal medya hesaplarını kapattığı iddia edildi. Ama şahsı tanıyanlar onu videodan tanı edince, şüphelinin İzzet Atılkan olduğu ortaya çıktı.

Saldırganın kimliği ortaya çıktıktan sonradan, ayrı suçlardan arandığı iddia edilmişti

Minibüste Küfrettiği Kadını Darp Eden Kişinin Kimliği Muhakkak Oldu, 3 Ayrı Suçtan Arandığı Bahis Edildi –

İzzet Atılkan dün Keçiören’e bağlı Ufuktepe Mahallesi’nde yakalandı. Hakaret ve yaralama suçlarından 4 bambaşka suçtan arandığı ortaya meydana çıkan Atılkan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

s-52322ffedbfcf963979a82bc4e270a1a2d26d4

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın