rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Ziraat Türkiye Kupası maçları ne süre, saat kaçta, hangi kanalda?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçlarının programı belirli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eleme sistemine tarafından oynanacak üçüncü tur maçlarının programı şöyle:

25 Eylül Salı:

     13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

     13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm Pisti)

     14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

     14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

     14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)

     15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

     15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)

     15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)

     15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)

     15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)

     15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

     16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)

     18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

     20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

26 Eylül Çarşamba:

     13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)

     14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)

     14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)

     14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)

     14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)

     14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)

     14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)

     14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

     14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)

     14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

     14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)

     14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)

     14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)

     15.00 Tetiş Inşa Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)

     15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)

     15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)

     15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)

     15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz muhakkak yok)

     15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)

     15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)

     17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel Yöneticilik (Başarı)

     19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)

     19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)

     19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)

     19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)

     19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat az önce belli değil)

     20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

     27 Eylül Perşembe:

     13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)

     14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belirlenmiş yok)

     14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5 Şubat)

     15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)

     15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)

     17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Etkinlikler (Balıkesir Atatürk)

     19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)

AA

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın