rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Yaşadıkları Karmaşık İlişkileriyle Pembe Dizilere Taş Çıkartan Ünlü Çiftler

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Çevremize baktığımızda çeşit çeşit ilişki görmemiz mümkün. Biriyle evlenebilirsiniz, herhangi bir kağıtta onaya gerek duymadan evli gibi yaşayabilirsiniz, sadece beraber olmak için vakit geçirebilirsiniz, evliyken de başka insanlarla bir şeyler yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu örnekler daha da çoğaltılabilir. The Chiveden sizler için derlediğimiz içerikte, bu tarz karmaşık ilişkileriyle bilinen ünlüleri bir araya getirdik.Kaynak: https://thechive.com/2017/10/21/celebrit…

1. Andy Dick


Dick 2012 yılında Celebrity Wife Swapin bir bölümünde ekranlarda görüldü. O dönemlerde eşi Lena Sved ile beraber değillerdi. Sved ile beraber yaşamıyorlardı. Genelde çocuklarına yakın olma amacıyla evinin yakınlarında bir yerde karavanda kalıyordu.
Birileriyle beraber olmaya devam etti. Kız arkadaşı Jennifer Gimenez herhangi bir yerden aniden çıkabiliyordu. Kim komedyenlerin karmaşık hayatının olamayacağını söylemiş?

2. Will Smith ve Jada Pinkett-Smith


Yıllardır her iki tarafın da eş cinsel olduğuna dair dedikodular olmasına rağmen, durumları aslında bundan biraz daha karmaşık.
Pinkett-Smith, eşiyle açık bir evlilik yaşadığını şu sözleriyle belirtti:

Will de ben de ne istersek yapabiliyoruz. Çünkü birbirimize güveniyoruz. 

3. Tim Burton ve Helena Bonham Carter


2014 yılının sonlarına doğru yönetmen Tim Burton ve oyuncu Helena Bonham Carter, çocuklarına ve 10 yıldan uzun süren beraberliklerine rağmen ayrıldılar.
İkili aslında evlilik fikrine hiç sıcak bakmamış, bu nedenle evlenmeden bir beraberlik sürdürmüştü. Ama tuhaf olan kısım ev seçimleriydi. Çift olarak aynı evde kalmak da istemedikleri için, birbirine bağlı ama ayrı evlerde yaşamayı tercih etmişlerdi.

4. Oprah Winfrey


Oprah ve sevgilisi Stedman, uzun zamandır beraber olan bir çiftten çok daha ötesi. 1986 yılından beri beraber olan ikili, teknik olarak 1992den bu yana nişanlı.
Fakat evlenmek veya nişanlı kalmakla ilgili hiçbir planları yok. Winfrey evlenmekten ziyade evlilik teklifi edilmesini istiyor. Zaten Oprah evlenirse, herkes evlenir değil mi?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın