rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Tüfekle 2 Kişiyi Yaralamış ve Özgürlük Bırakılmıştı: Bir Kadını Darp Etti, Tepki Bildiren Vatandaşların Üstüne Aracını Sürdü

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İstanbul Bakırköy’de bir kadını darp eden saldırgan, kendisine tepki bildiren vatandaşların üzerine otomobilini sürdü. 5 kişinin yaralanmalarına sebep olan şahsın, geçen yıl da tartıştığı iki kişiyi pompalı tüfekle yaraladığı ancak özgür bırakıldığı ortaya çıktı. Bugün basına yansıyan bilgiye göre saldırganın babası cumhuriyet savcısı, annesi ise hâkim…

s-16d63dca305b14c37561c8f675cef0d84f1362 DHA’da yer alan habere tarafından, otomobil içinde bir kadını darp ettiği öne sürülen Şatafat Sertaç Göçmen’e çevredekiler müdahale etti. Bu sırada tepki gösterenlerin üzerine üstüne aracı süren kişi zıt yöne girdi. Önüne çıkanlara çarpan şoför kaçmaya çalıştı.

Olayda 5 kişinin yaralandığı belirtildi

Olayda 5 kişinin yaralandığı belirtildiOlayda 5 kişinin yaralandığı belirtildi Kaçan Göçmen, bir süre sonradan polis kadar yakalandı. Şüphelinin çevredekilerin tepkisi üzerine aynı araçla polis merkezine götürüldüğü öğrenildi.

Adap tanığı: “Vatandaşlar 1.5 km her tarafında adamı kovaladı”

s-5fafc18c3fcffcb66a5abcb80ad0cc6fa4ae83Bir görgü tanığı, “Adam sevgilisini dövüyormuş, halk müziği de görüp müdahale ediyor. Arabandan indiriyorlar, motosikletli gelip kaskıyla kafasına vuruyor. Arabasına binip kaldırımın üzerine bu sefer yayaları eziyor. Bir kaç kişiyi hastaneye kaldırdılar. Ondan sonra 15-20 dakika daha sonra bitmiş geliyor benzer yere. Bu sefer diğer birine vuruyor, insanlar görünce 1 buçuk kilometre kovalıyor. Emniyet müdürü arabayı kullanarak buradan çıkardı onu.” dedi.

Geçen sene da pompalı tüfekle 2 kişiyi yaralamıştı

s-8d6b3444a888b3d171854dbfec87c0a2febdb7Göçmen’in bu durum birincil vukuatı değil. Geçen sene da Ataköy’deki baskın savcı lojmanlarının önündeki bahçede tartıştığı 2 kişiye pompalı tüfekle ateş açarak yaralanmalarına sebep olmuştu. Adliyeye çıkartılan Göçmen tutuksuz yargılanmak üzere özgür bırakılmıştı.

Babası savcı annesi hakim çıktı

s-0b4d567009b4c1caaa3f8fdf5d6d42c14a24d0Bu arada saldırgan Göçmen’in babasının Cumhuriyet Savcısı annesinin de dominant olduğu ortaya çıktı.

Yaşanan olayın ortaya meydana çıkan detayları sonrası sosyal medyadan da tepkiler geldi…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın