rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Tartışmaya Nokta Koyacak Yorumlama! Erdoğan’ın Diplomasını FETÖ’cüler Çalmış

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üniversite diplomasının olup olmadığı tartışmasına yazan Cemil Barlas da katıldı. Barlas, Erdoğan’ın diplomasının FETÖ’cüler tarafından çalındığını öne sürdü.

s-6da214ba688792fc33e91329aefd161b428605 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi ortaya atılan Erdoğan’ın 4 yıllık üniversite diploması olmadığı yönündeki bahis, 24 Haziran seçimleri öncesinde de gündemin üstteki sıralarında yer almaya devam ediyor.  Cumhurbaşkanı adaylarından Muharrem İnce de meydanlarda ve katıldığı programlarda sık sık Cumhurbaşkanı Erdoğan’a diplomasını göstermesi çağrısında bulunuyor.

Barlas’ın iddiası

Barlas’ın iddiası Barlas’ın iddiası 5b15af2c8efaea1d28c1a5c4.jpg Diploma tartışması bu akşam A Haber kanalında da gündem geldi. Yazar Cemil Barlas programda acayip bir iddiada bulundu. Barlas, “Görünüşe Göre bu FETÖ’cüler Erdoğan’ın diplomasının orijinalini bir yerlerden ele geçirip yok etmişler” dedi.

‘Diplomayı FETÖ çaldı’ diyen Cemil Barlas Twitter’da TT oldu…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın