rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Tarım Bakanı Muhabirin Sorusuna ‘Maskaralık’ Dedi, Fatih Portakal Sert Çıktı: ‘Kendinizi Niçin Kanunların Üstünde Görüyorsunuz?’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, kendisine et ihalesi hakkında soru soran FOX muhabirini maskaralıkla suçlayarak, ihalesiz et alınmasını da, “ıvır zıvır” işler olarak tanımladı. Konuyla ilgili FOX TV Esas Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal, Tarım Bakanı Pakdemirli’ye, “Yetkiyi ele geçirdikten daha sonra neden kendinizi kanunların üstünde görüyorsunuz? Size soru soran, kamuoyunu aydınlatmak isteyen gazeteciyi aşağılayabilme lüksü içerisine giriyorsunuz.” diye cevap verdi.

FOX Haber muhabirini Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ihalesiz et alımıyla ilgili bir soru sordu

FOX Haber muhabirini Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ihalesiz et alımıyla ilgili bir soru sordu FOX Haber muhabirini Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ihalesiz et alımıyla ilgili bir soru sordu Kendisine soru sormak isteyen FOX Haber muhabirini maskaralıkla suçlayan Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, FOX TV Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal’dan sert yanıt geldi.

“Bu haberleri yapmaya devam edeceğiz sayın bakan”

“Bu haberleri yapmaya devam edeceğiz sayın bakan”“Bu haberleri yapmaya devam edeceğiz sayın bakan” Satın alma prosedürü olan ihalenin uygulanmayıp küçümsendiğini belirten Portakal, “Bu etler geldikten sonra bu etlerin şarbon kontrolünü yaptırdınız mı? Yetkiyi ele geçirdikten sonra neden kanunların üzerinde görüyorsunuz? Ardından size soru soran kamuoyunu aydınlatmak isteyen gazeteciyi aşağılayabilme lüksü içerisine giriyorsunuz. İhale yapmadan bu etler Türkiye’ye girebilir mi? Ama bunun cevabı sizde yok sadece ıvır zıvır işlerle uğraşıyorsunuz. Akreditasyon uygulayacaklarmış. Uygulayın ne fark eder ki… Çok meraklıydık bizde gelip… Ama bu haberleri yapmaya devam edeceğiz sayın bakan” diye konuştu.

Bakan Pakdemirli’nin bu çıkışına sosyal medyadan da tepkiler geldi…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın