rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

SPIN Accelerator ile spor girişimleri kendisini gösterebilecek

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

1907 Fenerbahçe Derneği ile MEF Üniversitesi, spor girişimlerinin kendisini gösterebileceği ve yatırımcıların ilgisini çekebileceği SPIN Accelerator adında bir yenilik etkinliği düzenliyor.

 

SPIN Accelerator nedir?

 

HYPE Sports Innovation ile yapılan ortaklık dahilinde global SPIN Accelerator programının Türkiye’deki birincil hızlandırıcı ayağı hayata geçmiş olacak. 2018 yılı Ekim ayında başlayacak program sporda inovasyon yapmaya ve bölgedeki spor teknolojisi girişimlerinin sahip olduğu potansiyeli en üstteki düzeye çıkarmaya odaklanacak.

 

Ayrıca Bkz.Nintendo Switch için kablosuz NES kontrolcüleri duyuruldu

Odaklanılan sektörler arasında: taraftar katılımı, performans ve çözümsel, giyilebilir teknoloji, büyük data, zeki stadyumlar ve daha fazlası yer alıyor. Programın 2018’de gerçekleştirilen ilk döngüsünde girişimlerin yüzde 40’ı yatırım topladı.

 

Program aynı zamanda Silikon Vadisi, Avustralya, Almanya, İngiltere, İsveç, İsrail, Ukrayna, İtalya gibi daha çoğu yerden gelen ortaklarla birlikte yürütülüyor. Kıdemli eğitmenler arasında UEFA’nın CMO’su Guy-Laurent Epstein, Reebok’ın Eski Başkanı Uli Becker, Washington Redskins’in Başkan Yardımcısı Bay Rod Nenner ve daha spor dünyasının yakından tanıdığı birçok üstteki düzey isim yer alıyor.

 

Anlaşmayı, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Perahya, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan ERKUT, HYPE Sports Innovation Yönetim Kurulu Başkanı Bernd Wahler, HYPE Sports Innovation CEO’su Dr. Bildiri Hadar ve HYPE MEF Üniversitesi 1907 Fenerbahçe Derneği Accelerator Programı CEO’su Nir Ben Lavi imzaladı.

 
Katılım linki

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın