rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Sosyal Medyanın Gündemi Tuğba Ekinci: ‘Kadın Yüz Vermeden Türk Erkeği Taciz Etmez’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Şarkıcı Tuğba Ekinci, bir gazeteye verdiği röportajında sarf ettiği sözlerle gündeme oturdu. ‘Yokluk görgüsüzlüktür, gerçek zenginler görgülüdür’, ‘Kadın yüz vermeden hiçbir Türk erkeği taciz etmez’ diyen Ekinci, sosyal medyada tepki topladı. 

Yeni albümü için röportaj veren Ekinci, tepki toplayan ifadeler kullandı.

s-40ac6ce62731164bba7fc02f20867bbb77a138 Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin’e mülâkat veren Tuğba Ekinci, ‘Zengin bir kadın mısınız?’ sorusuna ”Yıllarca benzer eşyayı kullanırım. Her markadan mutlaka bir şeyim vardır. Özel günlere saklarım. Çantaya verilen parayla reklam gerçekleştirmek büyük görgüsüzlük. Zenginlik nedir, görgüdür. Fakirlik görgüsüzlüktür. Görgüsüzse insan, daha sonra parayı bulduğunu anlarlar” cevabını verdi.

‘Kadınlar yüz vermeden hiçbir Türk erkeği taciz etmez’

s-045bdffe609884d186392b89668e15c51a14e1 Cimin, sorduğu ‘Tacize uğradınız mı hiç?’ sorusuna ise Ekinci, kadınların yüz vermeden Türk erkeğiniz taciz etmeyeceğini söyledi:”O konu çok yalan. Türk erkeği asildir. Kadınlar yüz vermeden hiçbir Türk erkeği taciz etmez. Olsa bana olurdu. Durup dururken bu yaşıma dek kimsenin tacizini görmedim. Onu söyleyen kadınlar emin ol oysa o adama yüz vermiştir.”

Tuğba Ekinci’nin sözleri sosyal ağ gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın