rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Snapchat ile Facebook’un Tatlı Yarışı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bu Snapchat için harika bir yıl oldu. Bu yeni fangled mobil sohbet uygulamasının başarısı özellikleri göz koymak için sosyal ağ devi yapmıştır. Evet, biz Facebook, sosyal ağ türünün tartışmasız lideri bahsediyoruz.

biz sonuçlandırmak ve markalaşma ve çevrimiçi sosyalleşme için iyidir nihai kazanan bulabilir miyim?

Let Snapchat ve Facebook “kazanan” olarak başlık iddia neler sunabileceği kontrol etmektir.

Tur 1: Kitle

Biz her iki platform için seyirci konusunda bir karşılaştırma yapmak için bizimle kesin istatistikler olmayabilir ama biz kesinlikle Facebook, dünya çapında 1,65 milyar aylık aktif kullanıcıya sahip bu turda kazanan olduğunu söyleyebiliriz. Başka hiçbir sosyal ağ platformu rekabet ve henüz bu rakam yenmek için ortaya çıkmıştır. SnapChat 100 milyon günlük kullanıcı etrafında sadece bir izleyici veya dinleyici kitlesine sahip. Yani, ilk turun galibi Facebook olduğunu.

Yuvarlak 2: Gençlik İtiraz

SnapChat eğlenceli ve gençler arasında Tebliğin anlık biçimi olarak başlayan, daha genç kullanıcılara onun heybetli itiraz için takdir gördü. o zamandan beri gelişti olsa da genel izleyici% 60 oluşturur gibi, hala, 13-24 yaş izleyiciler için dikkat çekicidir. Dahası, SnapChat herhangi belirtilen günde ABD’de 18 ila 34 yaşındakilerin% 41 ulaşır açıkladı.

Facebook en iyi sevdim sosyal ağ olabilir, ama genç kitleye savunma kaybetmek gibi görünüyor ve bu çoğunlukla yaşlı kuşakların kayda değer artış yansıtılır. aşağı% 25 dönüş ABD’de 13-17 yaş arası insanların yeni bir Facebook profilleri için aynı anda not edilmiştir iken, 45-54 yaş için 2015 yılına 2012 yılından itibaren yeni bir Facebook profillerinin% 46 artış olmuştur . Yani, ikinci turda kazanan SnapChat olduğunu.

Yuvarlak 3: Nişan

SnapChat geçici içeriğe sahip etkileyici nişan üretmek başarmış, ama onun kullanıcıların çok sayıda için bir günlük rutin dönüşmüştür Facebook, yumruk hala kolay değil. onlar 2018 Rendezvous tarafından bir gün yüksek olabilir 23 dakika harcama olacağı tahmin edilebilir ve kesinlikle mobil üstünlüğü atfedilen, ancak süre eMarketer göre, ABD yetişkinlerin, 22. dakikada Facebook’ta günde bir standart harcamak büyüme önümüzdeki yıllarda yeterli olmayabilir. Bu yuvarlak Facebook gider.

Round 4: Özgünlük

Sen gibi, hatta onun patlayıcı geliştirme yaratıcılık, sadelik ve görsel içeriğin birleşmesi atfedilen ile, sosyal medya içeriğinin bir yeni fangled tip getirdi itiraf etmek Snapchat anlamak zorunda değilsiniz.

O başladığı geri Facebook’un kendi meşruiyetini atlamak için adil olmaz, ama bir daha kurulan statüsüne yönlendiriyor, biz bu Snapchat için yuvarlak ve şaşırtıcı hızlı bir oranda başarı oranları yenmek için onun çaba verecektir.

Yuvarlak 5: Eğlence

Bu Facebook ve SnapChat hem kazananın bir yer bulmak zor yarışıyor yuvarlaktır. Aslında, bu seyirci ve gerekli ‘eğlenceli’ elemanı olan bir platform karar vermek zorunda kullanıcılara kalmıştır. Birçok kişi artık Facebook’ta eğlenceli buluyorum. Platform bilgilendirici olabilir ama yaratıcılık yoksun.

Alternatif olarak, SnapChat zor çalışıyor hala bir köpek dönüştürebilir, ya da Leonardo DiCaprio ile yüzünüzü takas olabilir podyum olarak bilindiği gibi, içtenlikle alınacak. Lensler Snapchat için çok moda olduğu ortaya çıktı ve onların değişmeyen güncelleme eğlence uğruna, yine yenilerini deneyerek bir eğilim yaratır. SnapChat tekrar kazandı.

Yuvarlak 6: İçerik

Facebook Sayfaları sosyal medyada kabul içeriğin fikri moda ve birçok platformlarda tarafından çoğaltılmış edilmiştir. Bu Facebook, bu deneyimini geliştirmek için epeyce araçlar sunarken, bir markanın haber ile gelişmiş kalmak için kullanıcılar teşvik ederek içerik ayırmak için yapılandırılmış bir yoldur.

Ancak, platformun para kazanma şey değil artık ücretsiz olarak geliyor ve böylece, Facebook Sayfaları en azından tanıtım için ödemeden, eskisi gibi etkili olmadığı anlamına gelmektedir işlenmemiş mesajların ulaşmak, kısaltılmış oldu.

Buna karşılık, SnapChat ulaşmak beğendiğiniz içeriği gizleyen özelleştirilmiş besleme sırasında cevapsız değildir sağlanması, kullanıcı ile buluşma odaklanan görsel içeriğin yeni bir set-up teşvik ederek, tanınan içeriğin fikri yüceltmek istedi . Bu nedenle, biz Facebook bu turda kesin bir kazanan olun.

Diğer turlarda: Video, Anında İletişim, Reklamcılık ve Chatbots

turlarda çoğunda, Facebook, kullanıcı dostu arayüzü, yüksek izlenme ve akıllı sohbet seçenekleri için kazanır. o anlık iletişim geldiğinde aslında, SnapChat ve Facebook hem kravat sona erdi.

Sonunda , biz Facebook hala açık ara kazanan olduğunu söyleyebiliriz ancak SnapChat daha ileri teknolojiler ile ortaya çıkmaktadır mobil kullanıcıları hedef ve seyirci sayısını artırmak ve sosyal medya devi ile rekabet.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın