rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Şehit Anaları Derneği Başkanı’ndan o ünlülere sert tepki!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Şehit Anaları Derneği Başkanı Pakize Akbaba, ziyaret esnasında kurulan sofra ile ilgili, “Yazıklar olsun size. Siz eğer şehidi, vatanı, milleti düşünüyorsanız gidin o şehit analarının acısını paylaşın. Sofrayı padişah sofrası gibi kurmuşlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki gazeteci ve sanatçılardan oluşan bir ekip geçtiğimiz günlerde, Hatay’da bulunan Oğulpınar Hudut Karakolu’na giderek Mehmetçiği ziyaret etmişti.

Bu kafilede, daha önce Türk Silahlı Kuvvetleri ve şehit eşleriyle ilgili sosyal medya hesaplarında skandal paylaşımda bulunan Nagehan Alçı ve Hilal Kaplan gibi isimlerin de yer alması tepki toplamıştı. Şimdi bir tepki de Şehit Anneleri’nden geldi.

Şehit Anaları Derneği Başkanı Pakize Akbaba, Mehmetçiğe yapılan ziyaretin açık yüreklilik içermediğini ifade ederek, Oğulpınar Sınır Karakolu’ndaki görünüm için,  “Yazıklar olsun size. Siz eğer şehidi, vatanı, milleti düşünüyorsanız gidin o şehit analarının acısını paylaşın. Sofrayı padişah sofrası gibi kurmuşlar” dedi.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın