rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Şakalaşmaları Bitmiyor! Blake Lively Eşi Ryan Reynolds’u Evden mi Kovdu?

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Son zamanların favori çiftlerinden Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin arasındaki şakalaşmalar birçok kişi tarafından biliniyor. Ne yalan söyleyelim hepimiz de aralarındaki kimyaya hayran kalıyoruz. Ryan Reynolds durmadan internette şakalar espriler yapan bir kişilik fakat eşinin de ondan altında kalır yanı yok. Bu şakalardan bazılarını daha önce sizlerle paylaşmıştık: İntikam Almada Onun Gibi Ol! Eşi Ryan Reynolds’a Enfes Doğum Günü Misillemesi Yapan Blake Lively – Çiftin Troll Savaşları Devam Ediyor! Ryan Reynolds’ın Blake’e Yaptığı Efsane Son Atak –

Bu sefer ne oldu dersiniz… Blake Lively akla gelmeyecek bir şey yaptı ve eşi Ryan Reynolds’ı Instagram’da takipten çıkardı. Salı günü aniden tüm Instagram paylaşımlarını silip, herkesi takipten çıkaran aktris akıllarda soru işaretleri bıraktı.

s-82674cc14a9732e6d55c8f0e4afc940914f278

Olaylar şöyle gelişti: Blake Lively Salı günü kimsenin kasıt veremediği bir şekilde Instagram hesabındaki tüm paylaşımları sildi ve herkesi takip etmekten vazgeçti. Tabii oysa buna eşi ve onunla ilgili olan paylaşımları da dahil.

s-5157d74cef1735528159998912d854d70bd551

Bütün şakalara karşın çiftin magazin hayatında Blake Lively’nin son hamlesi değin şaşırtan bir hareket muhtemelen hiç olmamıştı. Çağımızda peşine düşüp takip etmenin önemini düşününce, başkaları için gayet büyük etkileri olabilecek bu hareketin, bu çifti çok da etkilediğini düşünmüyoruz natürel ki.

s-7ca01a220c28995e730f0fb2fcf528e5d37469

Espri için hiçbir fırsatı kaçırmayan Reynolds, konuyla ilgili soruları filminin tanıtımı için katıldığı programda yanıtladı:

Nova 100’ın Smallzy ile yapılan mülâkat ardından yazdığı makalede eşinin onu takipten çıktığını farkedip farketmediği sorulunca verdiği cevap şöyle olmuş:

“Şüphesiz çok kötü bir şey. Doğru elde etmek gerekirse evden atıldığımı öğrenmek için berbat bir yol.”Kendisi hem çocuklarının takipten çıkmanın aşağıda yatan sıcacık anlamları anlayacak dek büyük olmamalarından mutlu olduğundan da bahsetmiş. “(Eğer onlara bu durumdan bahsetseydim) ‘Annem babamı Instagram’da takipten çıkmış.’ diyen çocuğum gaz çıkarıp, yoluna devam ederdi.” Kaynak: https://www.nova100.com.au/entertainment…

Natürel ki bu sözlerinde ciddi değil, hatalı anlaşılmalara niçin olmayalım… sonuç olarak Blake Lively’nin hareketlerinin yolda olan filmi “What Happened To Emily?” için reklam olduğu ortaya çıktı. Instagram sayfasında bir tanıtım yayınladı ve şu lahza ismi Emily Nelson olan 38 kişiyi takip ediyor.

… (SOUND UP!!!) Blake Lively (@blakelively)’in paylaştığı bir gönderi (May 2, 2018 at 6:04öö PDT)

Her zaman güldüren aktör, bir süre önceyse çift hakkında çıkan ayrılık iddialarına bu komik tweetle cevap vermişti:

Yahoo Entertainment: Ryan Reynolds, ayrılık iddialarını ortadan kaldırdıktan sonra Blake Lively ve annesine kırmızı halıda katılıyor.Ryan Reynolds: Katiyen ayrılmayacağız. O her zaman annem olacak. Patenli arkadaşlarıyla ne dek ot içerse içsin. Kaynak: https://www.unilad.co.uk/viral/ryan-reyn…

İki çocuk sahibi çiftin ayrılık iddialarına karşısında Lively ise birlikte bir fotoğraflarını paylaşıp dedikodulara net bir şekilde değinmeden yeniden mizah yapmıştı. Fotoğrafta çift birbirine gülümsüyordu fakat açıklamada aktrisin saçı ile ilgili bir yorum vardı.

s-97eb7afacb56b4e3e2c961b9cf18e215a48958

İlişkileri ile ilgili olayların dışarıda, Ryan Reynolds da Deadpool serisinin yeni filmi için gün sayıyor.

www.unilad.co.uks-75c56e5cf6109f461dd42539ddb95969ab65bcFilmin ikinci tanıtımında da eşine atıfta bulunmayı unutmamış kendisi. Böylece ki tanıtımın sonunda Deadpool şöyle diyor: “Dürüst şeyi gerçekleştirmek pistir, lakin dürüst olan şeyi yerine getirmek istiyorsan, bazen pis dövüşmek zorundasındır. Ve işte tam bu yüzden Gezgin Pantolon Kardeşliği saf pornografidir.”Gezgin Pantolon Kardeşliği Blake Lively’nin ilk filmlerinden. 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın