rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Rizespor Taraftarı Kan Kustu!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İstanbulda bulunan Rizespor taraftarı toplanarak Rizespor yönetimi protesto etti yaptıkları açıklama şu şekilde,

Öncelikle bugün hakkaride şehit olan askerlerimizin ailelerine başsağlığı diliyoruz, pkkyı terörü Rizeliler olarak lanetliyoruz, kahrolsun pkk.

Çaykur Rizespor taraftarları olarak takımın gidişatına artık tahammül edecek gücümüz kalmadı, 6 yıldır Rizesporu yöneten iredenin taraftarlardan ve tapulu malı olarak gören şehri ve taraftarı bir kenare iten her yıl hatalardan ders aldık diyen fakat her yıl bir önceki yıldan daha fazla hata yapan, profesyonellik masalıyla Rizelileri adeta uyutan iredenin en kısa zamanda istifa ederek Rizespor’u yüreğinde insan ve memleket sevgisi olanlara teslim etmesini bekliyoruz.

Şahıslarla işimiz yok, biz Çaykur Rizespor sevdalıları olarak gururla ve huzurla takımımızı izlemek ve desteklemek istiyoruz. Süper ligde mücadele eden bir takım ortalama 2 bin kişiye oynuyor ve Rizespor’u yönetenler bunu dert etmiyorsa burada bir soun var demektir. Süper ligde Ptt  1.lig kadrosu kurarak Rizelileri işkence çektirenlerin masallarına karnımız toktur. Bu duygu ve düşüncelerle Çaykur Rizespor sevdasına baş koyan herkesi selamlıyoruz. 

“Kravat Takanlar Değil Atkı Takanlar KAZANACAK…!”

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın