rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Rize’de Iş Lisesi öğrencileri gereklilik sahibi ailelerle buluşuyor

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Tophane Mahallesi muhtarı Abdurrahman Koçali ihtiyaç sahibi aileleri belirledikten daha sonra mektep idaresi yapılabilecek yardımlar konusunda ailelerle görüşmede bulundu.

Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek-Meşrubat bölümü öğrencileri Tophane mahallesindeki ihtiyaç sahibi Abanoz Ailesinin evini öğretmenlerle ziyaret etti.

Ailenin evinin döşemesinin, boyasının yenilenmesine, koltuk takımının değiştirilmesine karar verildi.

İkinci aile olan Civelek ailesinin kanser hastası olan annesi Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hasta ve Ihtiyar Hizmetleri bölümü öğrencileri kadar ziyaret edilerek, hastanın tansiyonu bakıldı, zorunlu bilgilendirme yapıldı.

Ayrıca kullanım anaokulumuzda pişen yemekten kalırsa hasta anneye verilmesine karar verildi.

Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nilgün Dülger “Bu proje ile öğrencilerimizin acınacak şey duygusunu geliştirirken gereksinim sahibi ailelerin bir nebze olsun sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizin gereklilik sahibi ailelerden aldığı dua her şeye layık” dedi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın