rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Organizasyonun Böylesi: Konya’da AKP İl Başkanlığı Camide İftar Yemeği Verdi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Konya’nın Akşehir ilçesinde AKP’nin il başkanlığı göre camide iftar yemeği düzenlendi. İftara AKP Konya Milletvekili Orhan Erdem, gençlik kolları başkanı ile parti yöneticileri de katıldı. Bir siyasi parti göre camide iftar yemeği organize edilmesi sosyal medyada “din siyasete makine ediliyor” denilerek eleştirildi.

s-f929a371bc96ddb65577e072451023fc3cc837 İftar yemeği AKP Akşehir Gençlik Kolları’nın Twitter hesabından duyuruldu.

Açıklamada camideki iftarın il başkanlığı göre düzenlendiği ifade edildi

İlk değil

s-4978d86051981708d5473e45313375a34fad1aTarihi İplikçi Camisi’nde düzenlenen iftara eski Milli Eğitim Bakan Yardımcısı ve AKP Konya Milletvekili Adayı Orhan Erdem ile birlikte AKP’nin ilçe yöneticileri katıldı.AKP’nin Akşehir ilçesinde camide iftar düzenlemesi aslında ilk değil. Parti daha önce de Konya’nın Ereğli ve Ilgın ilçelerinde camide iftar yemeği düzenlemişti.

AKP’nin camide iftar yemeği düzenlemesi tepki çekti…

Sosyal medyada ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hazırladığı “Cami Adabı” isimli video da paylaşılıyor. Videoda camilerde bir şey yiyip içilmemesi gerektiği belirtiliyor.

Sosyal medyada hem Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hazırladığı “Cami Adabı” isimli video da paylaşılıyor. Videoda camilerde bir şey yiyip içilmemesi gerektiği belirtiliyor.Sosyal medyada hem Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hazırladığı “Cami Adabı” isimli video da paylaşılıyor. Videoda camilerde bir şey yiyip içilmemesi gerektiği belirtiliyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın