rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Ölen Dedesinin Külleriyle Kurabiye Yapıp Okul Arkadaşlarına Tattıran Liseli Kız

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Kızın mektep arkadaşı: ”Eğer çocukken tadını merak edip kum yediyseniz, bilirsiniz dişlerinize gıcır gıcır bir ses duygusal verir. Birazcık onun gibiydi sanki.” Kaynak: https://www.independent.co.uk/news/world…

Kaliforniya polisinin bildirdiğine kadar, liseli kız ölen dedesinin külleriyle kurabiye yaptı ve okul arkadaşlarına dağıttı.

s-ad88c3bf6703f355ed1d0491a5df11bd0cef46Davis şehrinde yaşamış kız, dedesinin küllerini katarak yaptığı kurabiyeden, Da Vinci Charter Lisesi’nde okuyan 9 mektep arkadaşına yedirdi ve kurabiyelerin içeriği hakkında da hepsini bilgilendirmedi.

Davis polisi, olaya dahil olan herkesin suç işlemiş sayılacağını bildirdi.

s-47e5312943593b6481e63713e3fac739610157Kurabiyeyi yiyen çocuklardan biri, kurabiyeyi yediğinde içerisinde insan kalıntısı olduğundan haberi olmadığını söylemiş. ”Daha önce dedesinin küllerinden bahsetmişti.” diyor Andy Knox ismindeki çocuk. ”Kurabiyenin özel bir tarifi olduğunu söyleyip bize ikram etti. Ben de ilk olarak içine uyuşturucu falan koydu sandım.” sonra kız çocuğa gülmüş ve kurabiyenin içinde dedesinin küllerinin olduğunu söylemiş. ”Dehşete kapıldım. Eğer çocukken tadını merak edip kum yediyseniz, bilirsiniz dişlerinize gıcır gıcır bir his verir. Birazcık onun gibiydi sanki.”

Memur Doroshov, ”Onlar daha olgunlaşmamış insanlar ve çok da önemli bir kabahat işlemiş sayılmazlar.” diyor. ”Bunun suç tanımına dahil olduğunu o kadar düşünmüyorum.”

s-09d3d4eaf548779189d6ec3eac5710265d7e32Okul müdürü Tyler Millshap, Facebook durumunda, ailelere e-posta yoluyla olayı haber verdiğini yazdı. ”Bu bir kriz anıydı ve bununla muhtemel olduğu değin dürüst ve ihtiyatlı bir şekilde başa çıktık.”

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın