rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Limanköy Aile Plajı – Rize / Çayeli

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Rize Çayeli’de plaj arıyorsanız Limanköy tam size göre. Aile plajı olarak belirtilen bu plaj geniş bir alanda yayılmakla beraber hizmet konusunda da aksaklık vermeden işlemlerini yürütmekte. 7 / 24 Gündüz, gece hizmet vermeyi sürdüren alanında uzman personel kadrosuyla kesintisiz hizmetlerini devam ettiren Limanköy Aile plajı bu alanda Çayelinin en önemli plajı arasında yerini alıyor. 7’den 70’e herkesin rahatça hizmet alabileceği ve denize girebileceği aile plajında pek çok alternatif de bulunmakta. Bununla birlikte Rize’de Karadenizin eşsiz suları arasında yüzmek isteyenler için temiz deniz suyu olarak bilinmekte. Bu alanda aktif olarak yüzlerce kişinin günlük olarak ziyaret ettiği noktalardan olan Limanköy plajı için detaylar nelerdir ? Hangi hizmetler bulunmakta ve tam olarak nerede ?

Limanköy Aile Plajı Özellikleri

Rize’nin önemli ilçelerinden Çayeli’de yer alan Limanköy plajı bu alanda önemli lokasyonuyla da kolaca ulaşım yapılabilecek yerler arasında bulunmakta. Ziyaretçiler tarafından pozitif dönüşler alan aile plajı bu alanda aktif olarak hizmetlerini uzun yıllardır sürdürmekte. Özel yemek servisi, şezlong ve yatak gibi pek çok hizmetlerin bulunduğu Limankçy aile plajı için fiyatların da oldukça uygun olduğu belirtilmekte. Uygun fiyatlı plajlar listesinde yerini alan ve bu alanda pozitif geri dönüşleri ile günümüzde Rize Çayeli’de ki en iyi plajlar arasında bulunan Limanköy plajı birçok Rizelinin tercih sebepleri arasında yer alıyor. Rize’nin plajları denildiğinde akla gelen plajlardan Limanköy plajı da bu alanda Rizeliler için kalitenin üzerine yer almakta.

Rize Çayeli Plajları

Rize Çayeli plajları arasında yerini ilk sırada Limanköy aile plajı alıyor. Aile plajları listesinde de adından çokça söz ettirmeyi başaran ve kaliteli bir plaj yönetimi bulunan Limanköy plajının bu alanda Rize’de ki ünlü plajlar arasında yerini aldığı bilinmekte. Yıllardır Çayeli kıyısında hizmet sürdüren plaj günümüzde bu noktaya kadar kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile ilerledi . Çevrede ki diğer plajlara göre çok daha uygun fiyatlı olması da bu alanda tercih sebeplerinden biri oldu. En iyi plajlar arasında yer alan Limanköy plajı bu alanda şüphesiz denemeniz gereken plajlar arasında.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın