rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Kendi Hayatını Satırlarda Bakmak: 16 Takvim Evli Kadın Okuduğu Romandan Aldatıldığını Öğrendi!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

16 yıllık evli 2 çocuk annesi F.G., bir roman okudu ve aslında hayatı değişti. Tesadüfen okuduğu bir romandan aldatıldığını öğrendi. Elinin terlemesinden, eşinin boyunun uzunluğuna, kullandığı cip ve gittiği kafeye değin her şey kitapta yazıyordu. Eşine, kendisini kitabın yazarı ile aldattığını ileri öne sürerek boşanma davası açtı ve 100 bin lira tazminat istedi.

s-d35df39cfb7dabe2134ca8314c81ca9f0f4b14 Sabah’tan Ali Oktay’ın haberine tarafından, İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan davaya kadar 16 yıllık evli iki çocuk annesi F.G. okuduğu bir kitaptaki karakterlerde kendisiyle eşi ve yazar arasındaki yasaklanmış aşk ilişkisinin anlatıldığını fark etti.

Kitabın yazarı gerçek bir hikaye olduğunu söylemiş

s-df40497c30e4d0dee680d4e11870f76cb8c74aKitabın yazarı A.I. bir röportajında kitabın gerçek bir hayat hikâyesini anlattığını söyledi.Müvekkilinin kitabı okurken yüreğinin parçalandığını gösteren F.G.’nin avukatı, “Kitapta yazarın müvekkilimin eşi U.G. ile olan ilişkisi anlatılmaktadır. Müvekkilimin eşinin babasının denizde boğulup ölmesinden, müvekkilimin evinin tasvirine dek her şeye detaylı olarak yer verilmiştir. Müvekkilimin elinin terlemesinden, eşi U.G.’nin boyunun uzunluğuna, kullandığı cip ve gittiği kafeye dek her şey kitapta yazıyordu.” dedi.

“Evdeki televizyondan, avizeye, yerdeki halıdan duvardaki desenli kâğıda kadar evin içi kitapta anlatılmış”

s-baed3583240ffa07d9485842e786a76e3a1f60Müvekkilini üzen en büyük şeyin yazarın, müvekkilinin evinde eşiyle zina yapması olduğunu ve yazarın buna kitapta yer verdiğini dilekçesinde anlatan F.G.’nin avukatı şunları söyledi:“Eşi müvekkilimi kendi evlerinde aldatmıştır. Evdeki televizyondan, avizeye, yerdeki halıdan duvardaki desenli kâğıda dek evin içi kitapta anlatılmıştır. Müvekkilim evde olmadığı zamanlar eşi yazarı eve alıp zina yapmıştır. Müvekkilim kitabın yazarının eşiyle olan ilişkisini, yazarın sosyal ağ hesaplarında, benzer yerde ve mekânlarda paylaştıkları fotoğraflardan da tespit etmiştir. Bu resim karelerinde birlikte olmasalar bile alt yanlamasına oldukları bellidir.”

“Kitabın teşekkür kısmında ise açık açık eşi U.G.’nin adı yazılıydı”

s-3a8f92ccfe50b905f4e70a46524a129b4a5e7dSosyal medyada her şeyin dobra dobra muhakkak olduğunu anlatan F.G.’nin avukatı, “Müvekkilim F.G. sonradan eşinin bu kitabı Twitter’dan paylaştığını görmüştür. Kitabın teşekkür kısmında ise dobra dobra eşi U.G.’nin adı yazılıydı. Yaşadığı durum karşısında büyük bir şok yaşayan müvekkilim, eşine anında boşanmak istediğini söylemiştir.” dedi.

“Eğer boşanırsa yüzünü tuz ruhuyla yakmakla tehdit etti”

s-6e9bf2b319647761c7718d811b812029e32389Müvekkilinin tehdit edildiğini de aktaran F.G.’nin avukatı şöyle devam etti: “Müvekkilimin eşi boşanmak istememiş, eğer boşanırsa yüzünü tuzlu ruhuyla yakmakla korkutma etmiştir. U.G. adlı koca en son müvekkilimin kahvaltıya çağırmaması üstüne, ‘Çaydanlığı kafana dökerim. Seni içtiğin o suda boğarım’ diyerek müvekkilimi ölümle tehdit etmiştir.”

Bugün basına yasıyan acayip haber sosyal medyanın da gündeminde

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın