rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

İnce’nin TRT Eleştirilerini Bozdağ Cevapladı:’Daha Gelmeden Medyanın Sesini Kısmaya Çalışıyorlar’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ,Yozgat’ta Akdağmadeni Belediyesi ziyareti ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündeme dair açıklamalarda da yer alan Bozdağ, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin TRT’yi eleştiren sözlerine karşılık ‘Bunlar daha gelmeden medyanın sesini kısmak için barbar kuvvete başvuruyorlar’ dedi.

‘İnce efelenerek, kabadayılık yaparak kendine bir yer edinmeye çalışıyor’

‘İnce efelenerek, kabadayılık yaparak kendine bir yer edinmeye çalışıyor’‘İnce efelenerek, kabadayılık yaparak kendine bir yer edinmeye çalışıyor’ Anadolu Ajansı’nın aktardığına göre, Muharrem İnce’nin TRT’yi maksat gösterdiğini söyleyen Bozdağ, İnce’den güç alanların TRT’nin aracına saldırdığını bahis etti:

“Sayın İnce efelenerek, kabadayılık yaparak, etrafa korkutma salarak kendine bir yer edinmeye çalışıyor. Bu yanlıştır, TRT ‘yi uzunca bir zamandır konulmalarında gaye gösteriyor. Bundan zor alanlar TRT aracına saldırdılar. Bu söylemlerden etkilenen kendini bilmezler daha büyük bir suça karışmaları söz konusu olabilir. Buradan herkesi sağ duyulu olmaya, konuşmalarında insanları kurumları niyet almadan programlarını anlatmaya davet diyorum.”

‘TRT olunca öteki medya kuruluşları sustu’

s-5dada242e821fdac95f07c419bebbd1469217c TRT’ye yapılan saldırının açıklama hürriyetine, basın özgürlüğüne üretilmiş bir hamle olduğunu söyleyen Bozdağ, öteki medya kuruluşlarının gürültüsüz kaldığını aktardı:

“TRT laf konusu olunca öteki medya kuruluşları sustu. Başka bir medya kuruluşuna TRT’ye yapılan saldırının sanki olsaydı yeri göğü inletirler. Bunlar demokrat geçiniyorlar biz gelirsek medya daha özgür olur diyorlar. Fakat görüyorsunuz oysa daha gelmeden medyanın sesini kısmak için barbar kuvvete başvuruyorlar. Böyle tehditlerle, kışkırtmalarla milletin evlatlarına suç işletmesinler.”

Bekir Bozdağ’ın açıklamaları sosyal medyanın gündemine

Eksisozluk.com-Daha Gelmeden Medyanın Sesini Kısmaya çalışıyorlar

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın