rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

İbrahim Üzülmez: “Aslanlar gibi uğraş edip Rizespor’u hedefine ulaştıracağız”

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Lig’de geride kalan 6 haftada gereken puanları toplamak için gerekli performansı göstereceklerini bildiren Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, “Aslanlar gibi çaba edip Rizespor’u hedefine ulaştıracağız” dedi.

Lig’in 29. haftasında deplasmanda İstanbulspor ile karşılaşacak olan Çaykur Rizespor, bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Rizespor Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gerçekleşen antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, karşılarındaki takımların kendilerine karşı çok bambaşka bir motivasyonla maçlara çıktıklarını dile getirerek, “İstanbulspor gibi bir sistem takımına aleyhinde oynayacağız. Bilhassa Altınordu ile birlikte bu ligin sistem anlamında en manâlı takımı olduğunu söyleyebiliriz. Beraber oynamayı alışkanlık haline getiren bazı. Bunun yanına tabii Çaykur Rizespor’a aleyhinde çok bambaşka motivasyon içerisinde olan takımlar var. Bize karşı oynayan takımlar hakikaten bizden sonradan iki veya üç hafta biraz fizik olarak bıkkınlık yaşıyorlar. Hani futbol tabiri ile bilenmek diyoruz ya, o bilenmek tabirini bize karşı yapıyorlar ama olsun, her şeye rağmen çıkacağız ve kalan 6 haftada en iyisini ortaya koymaya çalışacağız” dedi.

Süper Lig’e çıkmaktan başka bir şey düşünmediklerini dile getiren İbrahim Üzülmez, “Fizik olarak yok ama oyun olarak bir öz eleştirimizi yapmamız gerekli. Ben oyuncularıma inanıyorum, aslanlar gibi bir yapıları var, karakterli bir oyuncu gurubu var. zaman zaman hatalar yapıyoruz, özellikle iç saha maçlarında puan kayıpları yaşıyoruz ama bu aslanlar gibi karakterli oyuncu gurubunun kalan 6 haftada en iyi şekilde uğraş edip Çaykur Rizespor’u istediği hedeflere ulaştıracağından kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın