rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

İbrahim Tatlıses Çıtayı Yükseltti: ‘AK Parti İçin Kellemi Veririm’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

AKP’den İzmir 1. bölgeden milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı İzmir mitinginde anlattığı bir anıyla gündeme gelmişti. Anının içten olmadığına yönelik eleştirilerle tepki çeken Tatlıses’ten dikkat çeken bir izah etme daha geldi. Tatlıses, “Ben AK Parti’ye gönlümü verdim. Icabında kellemi de veririm” dedi.

s-4e805d7f7ab80f8de9f20b42a5397b7b69d702

İbrahim Tatlıses, hafta sonu AKP’nin İzmir mitinginde anlattığı Erdoğan anısı ardından gündeme gelmiş ve büyük tepki almıştı

İbrahim Tatlıses’in Erdoğan Anısı Sosyal Medyanın Gündeminde: ‘İdo İki Aylık, Koca Villamız Var Ama Üşüyoruz’ – AKP’den İzmir 1. bölgeden milletvekilliğine aday adayı olan İbrahim Tatlıses, cumartesi günü yapılacak temayül yoklaması öncesinde, teşkilattan onaylama alabilmek amacıyla bölgesindeki 14 ilçe için tura çıktı.

“Versinler oyları yapalım”

s-a0385474683cf91db156d7e3c1b877124e3f1a Tatlıses’in ilk durağı, evinin de bulunduğu Narlıdere ilçesi oldu. Parti binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Tatlıses’e, kendisi gibi AKP İzmir 1’inci bölge namzet adayı olan Narlıdere eski Başkanı Aslan Veri de eşlik etti. İzmir için yapacak fazla işinin olduğunu bildiren Tatlıses, “Ben önce Karşıyaka’ya gidiş ve gelişi düşünüyorum. 2,5 saatte gidiyoruz, niçin 5 dakikada gitmeyelim? Bunu da devlet yapar, seçilen hükümet yapar. Versinler oyları yapalım. Yapalım da görelim. Yalova’dan otobanı Topçulara bağlamadılar mı. ‘Bağlanmaz’ dediler, hayal bile edemezlerdi. Bağladı işte; lakin bunu yapan Recep Tayyip Erdoğan. Hiç boğazın dibi delinir miydi? İstanbul’da 3’üncü köprüyü yaptı ve halk mutlu, huzurlu. Kaza yok, bela değil” dedi.

“Bu saatten daha sonra paraya pula yok, milletin sevgisine ihtiyacım var”

s-20c80a712578d17a50b3492b6bf6a02bf4d28f Kendisi için “AK Parti’ye ne verdin?” denildiğini aktaran İbrahim Tatlıses, AK Parti’ye gönlünü verdiğini, gerekirse kellesini de vereceğini söyledi. Tatlıses, “‘Neden?’ diye sorun. Çünkü çalışıyor. Çalışmayan adama neden vereceğiz? Çalışmayana ekmek değil, o çalışıyorsa ben de onun yanında olacağım. Ölümüne, öyle bedava yok ölümüne. Parayla, pulla işim yok. Benim her şeyim var. Özel uçağım da var villam da var. Bu saatten daha sonra paraya, pula ihtiyacım değil; milletin sevgisine ihtiyacım var. İnsanların sevgisini, kalbini alayım yeter; çünkü kalp parayla alınmıyor” diye konuştu.

İbrahim Tatlıses, iddialı çıkışı ile sosyal medyanın da gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın