rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

HTC U12+’ın kutusu amiral gemisinin bütün teknik özelliklerini ortaya çıkardı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
HTC’nin bir sonraki amiral gemisi zeki telefonunun HTC U12+ olacağı söyleniyor. Cihazın üst düzey bir telefondan beklenebilecek bütün özelliklere sahip olacağını biliyoruz. Akıllı telefonun parakende kutusunun sızdırılması sayesinde bu özelliklerin hepsi onaylanmış oldu.
 

Keza Bkz.Apple, tesislerinin bundan böyle ayrıntılarıyla yenilenebilir enerjiyle çalıştığını duyurdu

Yayınlanan görsele bakılırsa HTC U12+, Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti ve 8 GB RAM‘den baskı alacak. Telefonun Corning Gorilla Glass 5 korumalı 5.5 inç QHD+ ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca arkadaki kısmında optik manzara sabitleme (OIS) özellikli 12 MP HTC UltraPixel 4 kamera yer alacak.
 

HTC U12+ lansmanı ne zaman yapılacak?

HTC’nin yeni zeki telefonunun ön kısmında yeniden görüş sabitleme özelliği sunan 8 MP + 8 MP çözünürlüklü çift kameraya yer verilmiş. bununla beraber telefon Edge Sense 2 özelliğinin yanı sıra suya ve toza karşı dirençli olduğunu kanıtlayan IP68 sertifikasına da sahip. Öteki özellikleri arasında ise BoomSound, parmak izi tarayıcısı, çift SIM desteği, Quick Charge 4+ hızlı yük ve kablosuz sorumluluk teknolojisi var.
 
Daha önce de belirttiğimiz gibi zeki telefon bir amiral gemisinden beklenen az daha bütün özellikleri sunacak gibi görünüyor. sırası gelmişken HTC U12+ modelinin Tayvanlı şirket kadar 2018 yılında piyasaya sürülecek tek amiral gemisi olacağı yönünde söylentiler var. Her halükarda şu lahza için netleşmiş herhangi bir data yok yok. Ayrıca HTC demin akıllı telefonun duyurulacağı tarihi bile açıklamış değil. Önümüzdeki haftalarda daha somut bilgilere sahip olmayı umuyoruz.
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın