rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Hayal Ettiğimiz Hayatı Yaşayan Melisa Ilıcalının Doğum Günü Partisi Dillere Düştü

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

O bir piremses, o bir özenilen hayat tarzı, o bir stil sahibi birey… Melisa Ilıcalı, şüphesiz ki magazin gündeminde konuşulan ünlü çocuklarından biri. Bugün de doğum günü olduğu için sosyal medya bu olaya kayıtsız kalamadı tabii. Gelin bakalım neler olmuş…

Melisa Ilıcalıyı artık hepimiz tanıyoruz, değil mi? Çünkü kendisinin ünü artık annesinden, hatta babasından daha fazla neredeyse!

Bu ailenin bir “reyiz”i varsa bu Acun Ilıcalı değil, Şeyma Subaşı da değil; kesinlikle ve kesinlikle Melisa Ilıcalıdır. Annesine düğünde “Çok ses yapıyorsunuz anne” diye ayar vermesini hala hatırlıyoruz!


Çok ses annecim

Onu babası ve annesinin şöhreti sebebiyle ta bebekliğinden beri biliyoruz. Neredeyse elimizde büyüdü. Bugün ise 4. yaş gününü kutladı.

Sıradan bir doğum günü olacağını zaten beklemiyorduk, zira annesi parti konusunda neredeyse bir guru kadar bilgili.

Şeyma Subaşı da tabii ki kızının doğum günü partisini anbean Instagramdan paylaştı; story çizgilerinin uzunluğu yine fezaya kadar ulaştı.


Tanıştıralım: Melisanın hediyelerinden biri de, kendinden büyük kocaman bir bebek.

Instagrama girip Melisanın doğum gününü seyredenler ise yine hayallerini ve hayatlarını uzun uzun düşünüp tweet attılar.

MELİSA KURBANİN OLAM HALA NEDEN MUTLU DEGİLSİN ALLAHTAN NE İSTEDİN DE VERMEDİ pic.twitter.com/ioJnOarIKz— TOŞKO AMA SUBAŞI FCT (@toskofacts) 27 Ekim 2017Pastanın Melisa ile ayni boyda olmasi pic.twitter.com/hhMDvYa7Jy— SENA (@busrasenatann) 27 Ekim 2017Hayat sana güzel be melisa ılıcalı— Nisa Yegül (@nissayegl) 27 Ekim 2017melisa ben gerçek bir my little ponnyim dedi bebeğim sen gerçek bir little şeyma subaşısın dgahduwuqhs— h ü

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın