rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Geleneksel Halı Bienali IKEA’ya İlham Oldu: ‘Sonraki Doluda Daha Renkli Görüntüler Kanıtlamak İsteyenlere’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Meteoroloji’nin geçtiğimiz sene gerçekleşen ve İstanbul’da pek fazla aracın hasar görmesine niçin olan dolu yağışının bir benzerinin olabileceği yönündeki uyarısı araç sahiplerini de harekete geçirdi. Vasıta sahipleri halı ve kilimlerle araçlarını kaplayarak doludan korunmak için tedbir aldı. Ortaya meydana çıkan renkli görüntüler ise  İsveç kökenli milletlerarası mobilya zinciri IKEA’ya ilham oldu. 

Dolunun söylentisi bile paniğe niçin oldu, vatandaşlar halı, kilim, havlu, yatak gibi eşyalarla araçlarını korumaya çalıştı

s-52eb7aff1a8289ca243842f875454c15608565 Geleneksel Doymuş Öncesi Arabayı Nesnelerle Sarma Sanatını İcra Eden Vatandaşlar – Ortaya çıkan ve sosyal medyanın gündemine oturan bu manzaralar İsveçli mobilya markası IKEA’veya ilham kaynağı oldu. IKEA’nın “Sonraki doluda daha renkli görüntüler görünmek isteyenlere…” başlıklı reklam çalışması sosyal medyada beğeni topladı.

‘Sonraki doluda daha renkli görüntüler görünmek isteyenlere…’

Sonraki doluda daha renkli görüntüler sergilemek isteyenlere… IKEA Türkiye (@ikeaturkiye)’in paylaştığı bir gönderi (27 Haz, 2018, 7:28öö PDT)

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın