rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Fakıbaba’nın AKP’nin Milletvekili Adaylarını Beğenmeyen Partililere Cevabı: ‘Çok da Şeyimde Değil’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’da AKP’nin milletvekili adaylarını beğenmeyen partililere, ‘Çok da benim şeyimde değil’ cevabını verdi.

Partililerin Şanlıurfa AKP adaylarını beğenmediğini ilk AKP’li Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı dile getirmişti.

s-43d1f7aa2da7c2789109f66fcde0c5bb46aeb3 Sözcü gazetesinin haberine tarafından, 24 Haziran’da yapılacak genel tercih için partisinin milletvekili aday listelerine tepki bildiren Pınarbaşı, AKP Birecik İlçe teşkilatında toplanan partililer namına konuşarak, liste tercihinin partiye oy kaybettireceğini söyledi. Pınarbaşı ayrıca,  tepkilerini partileri zarar görmesin diye yumuşatmakla birlikte itirazlarını sürdüreceklerini belirtmişti.

Eşref Fakıbaba katıldığı bir programda eleştirilere ‘Desinler fazla da benim şeyimde yok’ yanıtını verdi

Eşref Fakıbaba katıldığı bir programda eleştirilere ‘Desinler çok da benim şeyimde değil’ yanıtını verdiEşref Fakıbaba katıldığı bir programda eleştirilere ‘Desinler çok da benim şeyimde yok’ yanıtını verdi 5b128638d47dd66d3e640a9d.jpg AKP’nin Şanlıurfa listesinde birinci sırada olan Fakıbaba, programda listeleri eleştirenlere şu şekilde seslendi:

“Bu listede çok değerli arkadaşlar var. Sonradan tanıştığım, tanıdığım arkadaşlar var. Tanıdıkça daha pozitif seviyorum. Daha fazla birlik beraberlik içerisinde Urfa’ya hizmet edeceğimize inanıyorum. Ama hala öyle diyorlarsa öyle desinler fazla da benim şeyimde değil.”

Şanlıurfa listesinde birinci sırada Fakıbaba bulunuyor. Listenin dördüncü sırasındaki ad Zemzem Gülender Açanal ise Danıştay Başkanı Zerrin Güngör’ün dünürü.

Fakıbaba’nın sözleri sosyal medyanın gündeminde…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın