rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Evde Doğal Yollarla Dudak Üstü Kararması Geçirmek

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
251

Evde doğal yollarla dudak üstü kararması nasıl geçer? Dudak üstü kararması pek çok kadının müzdarip olduğu bir konudur. Her ne kadar ilaçlar ile tedavisi olsa da doğal yollar ile yapılacak çözümler sağlığınız için daha iyidir.

Dudak üstü kararmalar genellikle ağda işlemlerine bağlı şekilde oluşmaktadır. Oluşmasının ardından yanma ve kaşınma hissi vererek günlerinizi zehir edebilir. Sadece bunlar ile de değil fiziksel görünüş olarak da kirli bir yapıya bürünmenize neden olan Dudak üstü kararmaları ciddi anlamda öz güven düşüklüne neden olmaktadır.

Evde doğal yöntemler ile dudak üstü kararmalarından kurtulmak oldukça basittir. Söz konusu cilt kurusundan önerilerimizi uygulayarak kısa sürede kurtulabilirsiniz. Pek çok kadının yanlış tüy dökücü, ağda ve tüy sarartıcı kullanması sonucunda oluşan dudak üstü kararma ya da bıyık bölgesi kararma sorunu aslında çözümü olan basit bir sorundur.

Dudak Üstü Kararmalarına Evde Doğal Çözüm

Dudak üstü kararmalarına evde doğal çözüm sunabilecek birkaç tarifi sizin için hazırladık. Söz konusu tarifi cildinize söylenilen miktarda uygulamanız en etkili sonucu almanız için yeterli olacaktır. Neredeyse herkesin evinde bulunabilecek malzemeler ile dudak üstü kararmalardan sorunsuz şekilde kurtulabileceksiniz.

limon

Limon Suyu ile Dudak Üstü Kararmalarından Kurtulmak

Limon suyu ile dudak üstü kararmalarından kurtulmak mümkün. Neredeyse herkesin evinde bulunan malzemeler ile hazırlayacağımız bu tarif dudak üstü kararmalarınızdan kısa sürede kurtulabilmeniz için oldukça etkili olacaktır.

Söz konusu işlemi haftada iki kez yapmanız dudak üstü kararmalarınızdan kurtulmanızda yeterli olacaktır. Taze sıkılmış limon suyunu bir kaba ayırın. Ayırdığınız limon suyunu bir pamuk yardımı ile kararan bölgeye iyice uygulayın. Yaklaşık 20 dakika kadar dudak üstünüzde bekleyen limon suyunu ılık bir su ile temizleyin. İlk haftadan itibaren sonucu görünce şaşıracaksınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
251

Yorum bırakın