rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Eski Kocası ve Yeni Sevgilisine Eski Sevgilisini Öldürttü

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Başından ve boynundan vurularak öldürülmüş.

Polis eski sevgilisi Emine T.yi takibe aldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Ağırağaçın ayrıldığı sevgilisi Emine T.yi takibe aldı. Bir iş yerinde yönetici asistanı olarak çalışan Emine T.nin, 17 yıl önce perdecilik yapan 41 yaşındaki Osman Ç. ile evlendiği ve bu birliktelikten 1 kız 1 de erkek çocuğu olduğu tespit edildi. Maddi sıkıntılar yüzünden 5 yıl önce eşinden boşanan Emine T.nin, iddaa bayisi olan Serdar Ağırağaç ile tanıştığını ve nikahsız olarak onunla yaşamaya başladığını öğrenen polis soruşturmayı genişletti.Eski kocasına ve yeni sevgilisine beni tehdit ediyor dedi.

Bir süre ilişki yaşadığı Ağırağaçtan ayrılan Emine T.nin, bu kez sosyal medya üzerinden tanıştığı 2 çocuk babası Nihat Y. ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Terk edilmeyi hazmedemeyen Ağırağaç ise, Emine T.ye, “Geri dön yoksa seni ve çocuklarını öldürürüm” dedi. Çocuklarına zarar geleceğinden korkan Emine T. durumu eski eşi Osman Ç. ve beraber yaşadığı Nihat Y.ye anlattı.Yeni sevgilisine eski sevgilisini ağabeyi olarak tanıttı.

Emine T. yeni sevgilisi Nihat Y.ye eski sevgilisi Ağırağaçı ağabeyi olarak tanıtıp kendini ölümle tehdit ettiğini anlattı. Bunun üzerine eski koca ile yeni sevgili, eski sevgilinin peşine düştü. Kısa süre sonra Osman Ç., beraberindeki 23 yaşındaki İhsan B. ve 26 yaşındaki Gökhan K. ile Ağırağaçı buldu. Eski koca daha sonra, Nihat Y.yi arayarak  “Ağırağaç elimizde”dedi. Bunun üzerine Nihat Y. eski kocaya, Ağırağaçı merkez Seyhan İlçesi Hadırlı Mahallesindeki adrese getirmesini söyledi. Verilen adrese getirilen Serdar Ağırağaç, Nihat Y. ve Abdülhalim A. tarafından dövüldü. Zanlıların elinden kaçmaya çalışan Ağırağaç, Nihat Y. tarafından boynundan ve başından tabancayla vurularak öldürüldükten sonra boş araziye atıldı.Eski koca kayıp, yeni sevgili hapishanede.

Emine T. ve Nihat Y. ile birlikte 7 kişi gözaltına alınırken, eski koca Osman Ç. kayıplara karıştı. Katil zanlısı Nihat Y., “Emine, ölen Serdarı bana ağabeyi olarak tanıttı. Yaptığım araştırmada benden önceki sevgilisi olduğunu öğrendim. Emineyi tehdit ettiğini öğrendim. Boşandığı eşi Osman,  Serdarı bulunca bana getirdi. Tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum” diye konuştu.İşlemleri tamamlanan zanlılardan Nihat Y. tutuklanırken, Emine T.ye ev hapsi verildi. Gözaltındaki diğer 5 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.Olay sosyal medyanın da gündeminde

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın