rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Erdoğan’ın İsmet İnönü Çıkışına Sosyal Medyadan Tepki Geldi: ‘Türk Bayrağını Bakmak İstememiş’

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kızılcahamam kampının kapanışında konuştu. Erdoğan konuşmasında, İsmet İnönü’nün ABD bayrağı ile olan fotoğrafını göstererek CHP’yi eleştirdi. Fakat Erdoğan’ın bu çıkışı sonrası sosyal medyadan fotoğrafın öteki açısında İnönü’nün elinde Türk bayrağı da olduğu söylendi.

s-f54f8e46bf669c4bb75f6682dc89722c77a6e7 Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 27. İstişare ve Değerleme Toplantısının kapanış konuşmasında, takdimlerle en verimli şekilde değerlendirilen toplantının sona erdiğini belirterek, iştirakleri için partililere teşekkür etti. Takdimleri, soruları, analizleriyle toplantıya katkı sağlayanları tebrik eden Erdoğan, toplantının icrasında görev bölge herkese teşekkür etti.

“Bunların geçmişi hep böyle. Dün neydi ki bugün ne olacak?”

“Bunların geçmişi her zaman böyle. Dün neydi oysa bugün ne olacak?”“Bunların geçmişi her zaman böyle. Dün neydi ancak bugün ne olacak?” İsmet İnönü’nün elinde ABD bayrağıyla bir fotoğrafını belirten Erdoğan, şunları söyledi:”İşte görüyorsunuz, elindeki bayrak dikkat edin Türk bayrağı değil. Elindeki bayrak Amerika. Bu da İnönü. Bunların geçmişi hep böyle. Dün neydi ancak bugün ne olacak? Yaptıkları meslek bu. Bunu elinde niye taşıyor? Bu bir teşekkürname, bunun için taşıyor. hemen güneyimizde Amerika’nın kokartlı komandoları kimlerle alt yandan? Teröristlerle. Kim o teröristler? PYD, YPG, PKK. Onlarla kol kola, el ele, omuz omuza. Peki bunlar kiminle kol kola? Bunlarda tekrar CHP’yle HDP’yle kol kola. Bunlara karşı acilen mücadeleyi veren kim, benim Mehmet’im. Mehmetçik’imizi bu noktada istismar edenler kim? Yeniden CHP, yeniden HDP. 8 şehidimizin olduğunda bunun sorumlusu kimler, PKK yok mi? Peki onun perde arkasından kimler, işte bu HDP yok mi, CHP yok mi? Bunların en küçük bir rahatsızlığını duyduk mu, duyuyor muyuz? Değil. Sadece dostlar alışverişte görsün kabilinden gelirler bir cenaze merasiminde görünürler ya da eve bir ziyaret yaparlar, bununla da ‘Bu işi paketledik, hallettik’ derler.”

Erdoğan’on bu çıkışı sonrası sosyal medyadan da tepkiler geldi…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın