rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

Erdoğan ‘Milli ve Yerli Para ile Kur Oyununu Bozacağız’ Açıklaması ile Sosyal Medyanın Gündeminde

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dövizde son dönemde yaşanan yükselişe işaret ederek, “Kur üstünde oynanan oyunların önemli bir hesaplı gerekçesinin ve derinliğinin olmadığı her geçen gün daha iyi anlaşılıyor” dedi. Erdoğan, “Milli ve yerli para ile kur üzerinde oynanan oyunu bozacağız. Altını belirleyici ışık halkası getirmenin adımlarını atacağız” dedi.

Erdoğan ‘Ulusal ve Yerli Para ile Kur Oyununu Bozacağız’ Açıklaması ile Sosyal Medyanın GündemindeErdoğan ‘Milli ve Yerli Para ile Kur Oyununu Bozacağız’ Açıklaması ile Sosyal Medyanın Gündeminde AA’da yer alan habere kadar, Erdoğan partisinin grup toplantısında hem dövizdeki yükselişi ‘Kur üstünde oynanan oyunlar’ olarak nitelendirerek yeni dönemde bunların olmayacağını söyledi.Cumhurbaşkanı, tarihi rekorunu kıran euro ve dolarla ilgili olarak “Kur üzerinde oynanan oyunların manâlı olmadığını gördük. Ulusal ve yerli para ile kur üzerinde oynanan oyunu bozacağız. Altını belirleyici ülkü getirmenin adımlarını atacağız” dedi.  Erdoğan hem, yeni dönemde faiz ve enflasyon gibi sorunlardan kurtulunacağını söyledi.

Erdoğan’ın ‘yerli ve milli para’ açıklamalarına sosyal medyadan bambaşka yorumlar geldi…

s-2730549016fdc4bc458e57dbf3f7b8ba8869a5

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın