rlze haber, rizedeki firmalar, rize firma rehberi, rize mobilya firmaları, rize gezilecek yerler, rize ikinci el, rize satılık araba, rize satılık ev, rize ilan, rize kiralık ev

En modern dere paketleme fabrikasında makine montajında sona gelindi

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Fabrikadaki çalışmaları Genel Müdür Yardımcısı Dr. Turgay Turna ve ilgili daire başkanları ile uygun inceleyen Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, tamamlandığında alanında dünyada ilk ve tek olacak olan devasa yatırım hakkında açıklamalarda bulundu.

Fabrikanın bölgeye idareli alanda olduğu dek turistik alanda da değer katacağını gösteren Sütlüoğlu, “Fabrikamız bir yanlamasına alan mimarisi ve bölgesel destinasyonu ile alan turizmine yeni bir boyut katarken bir yandan da içerisine kurulacak olan alet parkı ile en çağdaş ve gelişmiş dere paketleme fabrikası olacak. Bu makinelerin bir kısmının yurt içinden bir kısmının da yurt dışından alım işlemleri tamamlandı ve gelen makinelerimiz fabrikamıza monte ediliyor. Harman, silo ve temizleme makinelerimizin montajında sona yaklaştık öteki makine parkı da kısım montajına devam ediliyor. Alanında tek olan akıllı ambarımız ise tamamlandı ve test çalışmalarına başladık. Bu devasa yatırımda her şeyin kusursuz olması için bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Bir yana da çevre düzenlemelerimiz devam ediyor. Bu yıl sonuna doğru devreye almayı planladığımız fabrikamızla; bölgemize, Çaykur’umuza yakışır bir eser kazandırmış olacağız” dedi.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorum bırakın